Oferta pracy

Junior HR Business Partner

Billennium S.A.O firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zadań HR wpierających cele biznesowe (proces onboardingu i adaptacji, exit interviews, integracja pracowników),

  • Wspieranie operacyjnie menadżerów w dedykowanym obszarze biznesowym,

  • Udział w tworzeniu projektów HR wspierających pracowników i biznes, uczestniczenie w ich komunikacji oraz implementacji,

  • Wzmacnianie kultury organizacyjnej, współpracy oraz komunikacji wewnętrznej w zgodzie z misją i wartościami organizacji,

  • Przygotowanie raportów i zestawień na potrzeby biznesu i przełożonych.

Nasze wymagania

  • Min. roczne doświadczenie w dziale HR (Rekrutacja/HRBP/Szkolenia),

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2),

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy własnej,

  • Umiejętność współpracy w zespole,

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,

  • Wykształcenie wyższe (preferowane: psychologia, ZZL),

  • Chęć rozwoju w roli HRBP,

  • Mile widziane doświadczenie w IT.

To oferujemy

  • Stabilne, pełnoetatowe zatrudnienie,

  • Szkolenia wstępne,

  • Realne możliwości rozwoju w dużej, międzynarodowej organizacji,

  • Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie oraz karta Multisport,

  • Darmowe zajęcia z języka angielskiego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne