Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior HR Business Partner

GroMar Sp. z o.o.O firmie

  • Tuszyńska 98
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

GroMar Sp. z o.o.

Tuszyńska 98

Łódź

Jesteśmy software housem z wieloletnim i wszechstronnym doświadczeniem w realizacji rozwiązań wspierających edukację online. Od 1999r. tworzymy projekty dla dużych i cenionych firm w Polsce oraz Europie. Projektujemy i dostarczamy narzędzia dla biznesu: autorskie oprogramowanie LMS LearnWay, platformę edukacyjną epodreczniki.pl a także szkolenia multimedialne, moduły i programy do efektywnego nauczania. Specjalizujemy się w e-learningu, wspieramy procesy szkoleniowe i procesy HR wewnątrz organizacji. W 2020 roku trafiliśmy do grona 50 najszybciej rozwijających się firm w Europie Środkowej według Deloitte. Kierunkiem dalszego rozwoju firmy są rynki europejskie oraz wykorzystanie potencjału naszego oddziału na Chorwacji.

Jako zespół stawiamy na zróżnicowany zakres kompetencji oraz indywidualne podejście do projektu. Dzięki połączeniu umiejętności, doświadczenia i pasji potrafimy działać dynamicznie i pracować nawet dla najbardziej wymagających klientów. Ale przede wszystkim wierzymy, że najlepsze pomysły rodzą się w zgranym zespole.

Stawiamy na kompleksową obsługę klienta nie tylko w zakresie dostarczenia rozwiązań szkoleniowych, ale także wsparcia i doradztwa, które pomoże usprawnić procesy HR w organizacji klienta.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko HR Business Partner, która swoją wiedzą i doświadczeniem zapewni wsparcie merytoryczne dla naszego zespołu sprzedaży w zakresie procesów HR.

Opis stanowiska:

  • wsparcie i doradztwo dla kadry menadżerskiej w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi,
  • wdrożenie i koordynowanie procesów HR-owych (onboarding, adaptacja, offboarding, integracja pracowników, szkolenia i rozwój),
  • prowadzenie rekrutacji na wszystkie stanowiska w organizacji,
  • aktywne prowadzenie działań Employer Brandingowych, budowanie i dbanie o pozytywny wizerunek marki pracodawcy wewnątrz i na zewnątrz organizacji,
  • wsparcie kadry menadżerskiej w weryfikacji potencjału pracowników, procesie wyznaczenia celów, identyfikacji talentów oraz sukcesji i zapewnianie ciągłości biznesowej, przegląd wynagrodzeń i awansów,
  • wsparcie działu sprzedaży w zrozumieniu procesów HR/szkoleniowych u klientów firmy,
  • wsparcie merytoryczne dla działu marketingu w zakresie prowadzenia bloga i komunikacji z klientami.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w pracy w branży IT,
  • co najmniej 2 lata doświadczenia w obszarze HR (Rekrutacja, HRBP, Szkolenia),
  • rozumienie biznesu i jego otoczenia firmy,
  • empatia i umiejętność rozwiązywania konfliktów,
  • znajomość narzędzi i produktów.

Oferujemy:

  • doskonałą atmosferę pracy,
  • niezbędne narzędzia pracy i dostęp do nowoczesnych technologii,
  • elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej,
  • szansę rozwoju nowych umiejętności, szkolenia, kursy językowe,
  • karnet na siłownię,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • niezapomniane imprezy integracyjne.

Ogłoszenie archiwalne