Junior HR Business Partner

HOPI PL POLAND sp. z o.o.

  • Mszczonów

    Mszczonów, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie kadry managerskiej w procesach HR: rozwój pracowników, zarządzanie talentami, przeprowadzanie zmian, współplanowanie ścieżek kariery

  • Wsparcie i nadzór procesów awansów, transferów, zwolnień, rozmów poabsencyjnych i dyscyplinarnych na przydzielonym obszarze

  • Kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacyjnych oraz procesu adaptacji nowo zatrudnionego pracownika

  • Przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby projektów realizowanych w obszarze HR oraz przygotowanie wniosków i analiz na podstawie tych danych

  • Zapewnianie spójnej komunikacji wewnętrznej

  • Działania w zakresie employer brandingu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane: zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia, socjologia)

  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku: Senior HR Specialist, HR Generalist lub HR Business Partnera

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office (Excel, PowerPoint)

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (min. poziom B1)

  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji i komunikatywność

  • Samodzielność w działaniu i otwartości na nowe wyzwania

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Atrakcyjny system premiowy

  • Możliwość awansu i rozwoju w międzynarodowej Firmie

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Pakiet sportowy

  • Wsparcie z ZFŚS

  • Przyjazne środowisko pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Jako wiodąca firma logistyczna działająca na terenie Czech, Słowacji, Węgier, Rumunii Polski staliśmy się jedną z największych firm logistycznych w regionie Europy Środkowej.

Dzięki wszechstronnej ofercie logistycznej codziennie oszczędzamy swoim klientom czas, koszty i energię. Opieramy się na profesjonalnym personelu świadczącym wysoki poziom obsługi.

Przewiń do profilu firmy