Logo Pracuj.pl

Junior HR Business Partner

Billennium S.A.O firmie

  • Olsztyn
    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zadań HR wpierających cele biznesowe (proces onboardingu i adaptacji, exit interviews, integracja pracowników),
  • Wspieranie operacyjnie menadżerów w dedykowanym obszarze biznesowym,
  • Udział w tworzeniu projektów HR wspierających pracowników i biznes, uczestniczenie w ich komunikacji oraz implementacji,
  • Wzmacnianie kultury organizacyjnej, współpracy oraz komunikacji wewnętrznej w zgodzie z misją i wartościami organizacji,
  • Przygotowanie raportów i zestawień na potrzeby biznesu i przełożonych.

Nasze wymagania

  • Min. roczne doświadczenie w dziale HR (Rekrutacja/HRBP/Szkolenia),
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2),
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy własnej,
  • Umiejętność współpracy w zespole,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • Wykształcenie wyższe (preferowane: psychologia, ZZL),
  • Chęć rozwoju w roli HRBP,
  • Mile widziane doświadczenie w IT.

To oferujemy

  • Stabilne, pełnoetatowe zatrudnienie,
  • Szkolenia wstępne,
  • Realne możliwości rozwoju w dużej, międzynarodowej organizacji,
  • Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie oraz karta Multisport,
  • Darmowe zajęcia z języka angielskiego.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne

Junior HR Business Partner, Olsztyn