(Junior) HR Business Partner

Paragon Siechnice Sp. z o.o.

  • Stanisława Staszica 5, Siechnice
    Siechnice, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Stanisława Staszica 5

Siechnice

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie procesem szkoleń i rozwoju pracowników firmy (m.in. Akademia Rozwoju Pracownika Paragon Siechnice oraz Szkółka CNC)

  • Prowadzenie bazy szkoleniowej, jej aktualizacja i rozwój

  • Wsparcie i doradztwo w tematach związanych z zarządzaniem personelem

  • Prowadzenie procesów rekrutacji na stanowiska produkcyjne i administracyjne

  • Organizowanie procesu przyjęcia nowego pracownika do pracy

  • Budowanie pozytywnego wizerunku pracodawcy

  • Wsparcie przy zakładaniu akt osobowych pracowników

  • Wsparcie w organizacji imprez zakładowych

  • Wsparcie w tworzeniu polityki wynagrodzeń i premiowania

  • Współpraca z Przedstawicielami Pracowników

  • Zapewnienie zgodności procesów z przepisami, politykami i procedurami wewnętrznymi

  • Współtworzenie regulaminów i procedur związanych z zarządzaniem personelem

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Min. 2 lata pracy na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej

  • Praktyczna wiedza z zakresu prawa pracy

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • Umiejętność budowania relacji opartych na współpracy

  • Bardzo dobra organizacja swojej pracy

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Pasja, zaangażowanie i mile widziane HR'owe szaleństwo :)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • Akademia Rozwoju Pracownika

  • Szkółka CNC

Etapy rekrutacji
1

Wstępna rozmowa telefoniczna

2

Spotkanie w siedzibie firmy

3

Odpowiedź zwrotna

Paragon Medical to spółka należąca do MW Industries, która dostarcza najwyższej klasy rozwiązania dla światowego przemysłu medycznego, takie jak: instrumenty chirurgiczne, implanty oraz systemy transportowe (case & trays). Projektujemy, rozwijamy i wytwarzamy produkty w zakładach w Stanach Zjednoczonych, Chinach i Europie (Polska). Zapewniamy producentom sprzętu medycznego możliwości, których potrzebują, aby szybko przekształcić nowe innowacje w wiodące na rynku produkty.

Przewiń do profilu firmy