Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Junior HR Business Partner w Departamencie Windykacji

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe (preferowanie kierunki: psychologia, socjologia, zarządzanie zasobami ludzkimi)
    • Mile widziany dyplom / certyfikat ukończenia szkoły trenerskiej
    • Rok doświadczenia na podobnym stanowisku
    • Doświadczenie w prowadzeniu prezentacji / szkoleń związanych z windykacją
    • Doświadczenie w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym
    • Bardzo dobra obsługa pakietu MS Office

    Oferujemy:

    • Przyjazną, otwartą kulturę organizacyjną – ponad 50% naszych Pracowników jest z nami od ponad 5 lat
    • Możliwości rozwoju i awansu w strukturach firmy
    • Konkurencyjne wynagrodzenie, system premiowy i ciekawe programy motywacyjne z atrakcyjnymi nagrodami
    • Pakiet świadczeń dodatkowych (m.in. prywatna opieka medyczna)
    • Możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów (ubezpieczenie na życie i pakiet rekreacyjno-sportowy)
    • Możliwość uczestnictwa w programie wolontariatu Pracowniczego, dofinansowanie pasji Pracowników

     Zadania na stanowisku:

    • Identyfikowanie potrzeb i realizacja działań rozwojowych dla Pracowników, prowadzenie warsztatów i szkoleń dla Pracowników Departamentu Windykacji
    • Koordynowanie procesów wdrożenia oraz rozwoju Pracowników
    • Badanie i monitorowanie jakości procesu wdrożenia, ewaluacja szkoleń
    • Wsparcie procesu budowania zaangażowania poprzez m.in. dostarczanie warsztatów, moderowanie procesu przygotowania planów działania
    • Wsparcie HR Biznes Partnera w realizacji procesów HR tj. zwiększanie efektywności Pracowników, rekrutacja i selekcja Pracowników, prowadzenie oceny efektywności źródeł rekrutacji