Oferta pracy

Junior HR Business Partner

ALIOR BANKO firmie

  • Łopuszańska 38c, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

ALIOR BANK

Łopuszańska 38c

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • kształtowanie partnerstwa oraz zapewnienie doradztwa personalnego w powierzonym obszarze biznesowym,

  • koordynowanie wszystkich procesów HR w dedykowanym obszarze, współpraca z centrami eksperckimi,

  • wsparcie biznesu przy weryfikacji potencjału pracowników, procesie wyznaczania celów, identyfikacji talentów oraz sukcesji i zapewnienia ciągłości biznesowej, przeglądu wynagrodzeń i awansów,

  • koordynacja procesów zmian, wsparcie menedżerów w komunikacji i budowaniu zaangażowania wokół zmian,

  • zarządzanie budżetem personalnym w dedykowanym obszarze,

  • rozumienie specyfiki biznesu z perspektywy pracowników danego obszaru biznesowego i proponowanie najbardziej adekwatnych narzędzi i produktów HR,

  • analiza potrzeb i doradzanie w planowaniu zasobów oraz realizacja procesu rekrutacji na kluczowe stanowiska,

  • analiza danych, wyników i wskaźników dotyczących procesów HR, wyciąganie wniosków i rekomendowanie działań,

  • dbanie o przestrzeganie regulacji /procesów HR.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (nauki społeczne, ekonomia, prawo),

  • co najmniej 2 lata doświadczenia w obszarze HR,

  • praktyczna znajomość prawa pracy,

  • umiejętność skupienia się na doświadczeniu pracownika i kandydata oraz znajomość narzędzi rozwojowych,

  • rozumienie biznesu i jego otoczenia oraz orientację na klienta wewnętrznego,

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz umiejętność budowania długotrwałych relacji, umiejętność trafnego argumentowania oraz wywierania wpływu,

  • zdolność organizacyjnych (planowanie i organizacja pracy własnej), pro aktywności i samodzielność w działaniu, zdolność do szybkiego podejmowania decyzji,

  • empatia i umiejętność rozwiązywania konfliktów.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • pracę w strukturach najszybciej rozwijającego się Banku w Polsce,

  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego,

  • bogaty pakiet socjalny (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe itp.),

  • wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • opieka stomatologiczna

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop