Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior HR Business Partner

Grupa Arena

6 0007 500 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie kadry zarządzającej w zadaniach związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi;

  • pozyskiwanie talentów;

  • koordynacja procesów HR, taki jak: onboarding, employer branding, zarządzanie wynikami, komunikacja wewnętrzna;

  • tworzeniem środowiska pracy, które będzie inspirować, wspierać wymianę pomysłów i umożliwiać rozwój talentów;

  • prowadzenie lub udział w wybranych projektach HR w organizacji;

  • koordynowanie procesów administracji personalnej (zawieranie umów, benefity, współpraca z zespołem kadr i płac, nadzór nad terminowością dokumentów).

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obszarze HR (zarówno w zespołach HR wewnętrznych jak i outsourcingowych);

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ZZL, psychologia lub pokrewne);

  • Pasja do pracy z ludźmi, entuzjazm i otwartość na zmiany;

  • Łatwość nawiązywania kontaktów i budowania i utrzymywania relacji;

  • Wiedza z zakresu podstawowych procesów HR;

  • Osoba potrafiąca przejąć inicjatywę w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu i zaproponować rozwiązania;

  • Zorganizowanie i umiejętność zarządzania swoją pracą, ustalania priorytetów i dbania o szczegóły;

  • Praktyczna znajomość prawa pracy;

  • Zaangażowanie w powierzone zadania.

To oferujemy

  • aktywny udział w realizowaniu projektów HR;

  • rozwój, wyzwania, realny wpływ na swoją pracę;

  • kulturę organizacyjną opartą na wartościach;

  • pracę w miejscu, gdzie inicjatywa, chęci oraz uśmiech są bardzo mile widziane i doceniane;

  • współpracę z zespołem doświadczonych managerów i ekspertów;

  • udział w szkoleniach wewnętrznych oraz zewnętrznych poszerzających wiedzę i podnoszących kwalifikacje;

  • prywatną opiekę medyczną;

  • szkolenia językowe (angielski);

  • pracę w dobrze skomunikowanym miejscu: 100 m od stacji Metro Wilanowska i/lub pracę zdalną.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

Grupa Arena

Arena Advisory to grupa spółek doradczych, która zapewnia kompleksowe wsparcie z zakresu: doradztwa podatkowego, księgowości, cen transferowych i wycen, doradztwa prawnego i digitalizacji procesów. Skutecznie doprowadzamy do końca nawet najbardziej złożone zagadnienia, szanując wyjątkowość Klientów oraz budując relacje oparte na zaufaniu. Doradzamy i inspirujemy firmy niezależnie od ich formy prawnej czy wielkości przedsiębiorstwa.

Każdy pracownik jest naszą inwestycją. Poprzez partnerskie podejście staramy się wykorzystywać indywidualne atuty i predyspozycje, a także wspólnie rozwijać umiejętności i pasje zawodowe.

Więcej informacji o nas znajdziesz na: www.arenaadvisory.com

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy: Warszawa (przy stacji Metro Wilanowska) oraz praca zdalna

Jesteś zainteresowana/y?