Oferta pracy

Junior HR Business Partner

LOGART

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Робота для іноземців
    без польської

Rekrutujemy dla

Dla naszego klienta – dużej i dynamicznie rozwijającej się firmy z branży produkcyjnej – poszukujemy osoby na stanowisko Junior HR Business Partner.

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie projektów z obszaru miękkiego HR (m.in. rekrutacje, oceny okresowe, planowanie szkoleń i ścieżek rozwoju pracowników) oraz współuczestnictwo w innych projektach jako członek zespołu

  • Zarządzanie i obsługa obszaru benefitów

  • Zapewnianie spójnej komunikacji wewnętrznej

  • Zarządzanie danymi w systemach HR (mile widziana: znajomość SucsessFactors)

  • Bieżąca współpraca i wsparcie managerów liniowych i pracowników

  • Działania w zakresie employer brandingu

Wymagania pracodawcy

  • Wyższe wykształcenie (mile widziane: ZZL, psychologia, socjologia i pokrewne kierunki)

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Dobra znajomość programów pakietu Office, w szczególności Excel

Pracodawca oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanych kompetencji i kwalifikacji

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Możliwość uczestniczenia w rozwijających szkoleniach

  • Szansę na zdobycie doświadczenia w pracy w dużej firmie produkcyjnej

  • Realny wpływ na kształtowanie polityki firmy

  • Pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

LOGART

Logart jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutacji menedżerów i specjalistów dla branż: Logistyka, Transport oraz Produkcja. Ponadto naszym klientom udostępniamy pracowników tymczasowych do prac związanych z produkcją i logistyką towarów.

Przewiń do profilu firmy