Oferta pracy

Junior HR & Payroll Specialist

No Fluff Jobs sp. z o.o.

3 8004 600 brutto / mies.
  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie umów oraz innej dokumentacji kadrowej

  • Prowadzenie akt pracowniczych oraz dokumentacji kadrowo-płacowej

  • Terminowe zgłaszanie i wyrejestrowywanie ubezpieczonych z ZUS

  • Ewidencjonowanie czasu pracy

  • Sporządzanie deklaracji ZUS, GUS, PFRON

  • Sporządzanie list płac pracowników etatowych oraz zleceniobiorców

  • Monitorowanie terminowości umów, badań lekarskich, szkoleń BHP

  • Prowadzenie dokumentacji PPK

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z benefitami

  • Prowadzenie ewidencji przetwarzania danych osobowych

  • Kontakt z zagranicznym biurem płacowym

Nasze wymagania

  • Przede wszystkim - bycie osobą odpowiedzialną i godną zaufania

  • Co najmniej rok doświadczenia w dziale kadr (np. w biurze rachunkowym)

  • Praktyczna wiedza z zakresu przepisów dotyczących wynagrodzeń i świadczeń dla pracowników, przepisów ZUS, prawa podatkowego oraz PPK

  • Zorientowanie na szczegóły

  • Doskonała organizacja swojej pracy

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i koordynacji wielu procesów jednocześnie

  • Świetne zdolności komunikacyjne, umiejętności budowania trwałych relacji i zaufania w kontakcie z pracownikami i współpracownikami

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2

To oferujemy

  • Przede wszystkim - zaufanie do Twojej pracy i dużą dawkę samodzielności

  • Umowę o pracę oraz wynagrodzenie w wysokości 3.800 - 4.600 zł brutto

  • Elastyczne godziny pracy (zaczynamy między 8:00 - 9:30)

  • Dofinansowanie do opieki medycznej i do karty Multisport oraz lekcje j. angielskiego z native speakerem

  • Świetny zespół zawsze służący wsparciem i start-upową atmosferę

  • Szacunek i transparentność - nasi szefowie naprawdę nas słuchają i wierzą w ludzi

  • Nnowoczesne biuro przy SKM Wzgórze Św. Maksymiliana (minuta spacerem od nas) z dobrą kawą i świeżymi owocami :)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

W No Fluff Jobs już od ponad 5 lat z sukcesem zmieniamy standardy rekrutacji IT. Jesteśmy jedynym portalem z ogłoszeniami o pracę w Polsce, który wymaga publikacji widełek płacowych, za co pokochali nas programiści. Doradzamy i edukujemy, w jaki sposób przeprowadzić rekrutacje, aby były nie tylko skuteczne, ale także spełniały oczekiwania kandydatów.

Mimo iż szybko rośniemy, nasze DNA pozostaje niezmienne. Wartości, których ściśle przestrzegamy to transparentność, uczciwość i wzajemny szacunek. Zależy nam na utrzymaniu unikalnej kultury organizacyjnej. Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy są po prostu fajnymi ludźmi. Tak jak nasi szefowie, z którymi zawsze można porozmawiać przy kawie.

Przewiń do profilu firmy