Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior HR Specialist/Młodszy specjalista HR

Nemera Szczecin Sp. z o.o.O firmie

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych – m.in. przygotowanie ogłoszeń, selekcja aplikacji, rozmowy wstępne z kandydatami

  • Uczestniczenie w realizacji projektów z zakresu miękkiego HR – m.in. koordynacja szkoleń, budowanie pozytywnego wizerunku firmy

  • Wprowadzanie danych do systemu kadrowego oraz systemu rozliczania czasu pracy

  • Wsparcie rozliczania dodatkowych benefitów

  • Opieka nad procedurą wewnętrzną dot. zasobów ludzkich

  • Kontakt z firmami zewnętrznymi (rekrutacje, szkolenia)

  • Tworzenie zestawień, raportów z obszaru HR

  • Prowadzenie teczek akt osobowych

  • Aktywnie wspieranie Działu HR w codziennych obowiązkach

Nasze wymagania

  • Min. 1 rok doświadczenia w obszarze HR (w szczególności przy procesach rekrutacji)

  • Dobra znajomości języka angielskiego (min. poziom B2)

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów zaocznych (preferowany obszar ZZL)

  • Znajomość prawa pracy

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, otwartość oraz umiejętność nawiązywania i podtrzymywania dobrych relacji

  • Entuzjazm i zaangażowanie w zdobywanie nowej wiedzy i umiejętności w obszarze HR

  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel

  • Umiejętność wyznaczania sobie celów i dalszej ich realizacji

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, działającej na rynkach międzynarodowych

  • uczestnictwo w ciekawych, innowacyjnych projektach

  • indywidualną ścieżkę rozwoju

  • możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia grupowego

  • dofinansowanie karty Multisport

  • uczestnictwo w cyklicznych imprezach integracyjnych

Nemera Szczecin Sp. z o.o.

Nemera Szczecin Sp. z o.o. (wcześniej Copernicus sp. z o.o.) należąca do grupy kapitałowej Nemera (nemera.net) światowego lidera w zakresie projektowania, rozwoju i produkcji urządzeń do dostarczania leków dla przemysłu farmaceutycznego, biotechnologicznego i generycznego, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy