Oferta pracy

Junior HR Specialist

eg+ worldwideO firmie

  • Mokotów, Warszawa, Polska
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

eg+ worldwide

Mokotów

Warszawa

sieci Omnicom dom produkcyjny, zajmujący się adaptacją reklam na lokalne rynki, a także automatyzacją
i optymalizacją procesu produkcji.

Miejsce pracy: Warszawa Mokotów

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie projektów rekrutacyjnych na różne poziomy stanowisk od juniorskich po managerskie
  • Redagowanie i publikacja ogłoszeń
  • Wdrożenie nowych pracowników do firmy oraz nadzorowanie ich procesu adaptacji
  • Zapewnianie wysokiej jakości odpowiedzi na zapytania i prośby zgłaszane przez pracowników i menedżerów
  • Przygotowywanie kursów e-learningowych
  • Prowadzenie działań Employer Brandingowych oraz związanych z komunikacją wewnętrzną
  • Planowanie oraz organizacja szkoleń dla pracowników
  • Wsparcie działu HR w bieżących tematach

Dołącz do zespołu, który doceni:

  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych
  • Wykształcenia wyższe (psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi)
  • Znajomość zagadnień związanych z prawem pracy
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobrą znajomość obsługi programów pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze przygotowywania kursów e-learningowych
  • Dobrą organizację czasu pracy, dokładność oraz samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Co możemy Ci zaoferować?

  • umowa o pracę
  • nowoczesne narzędzia pracy
  • globalni klienci
  • profesjonalne wdrożenie
  • pakiet medyczny
  • karta multisport

Naszą najmocniejszą stroną są ludzie.

Dzielimy się swoją wiedzą i wspólnie realizujemy kampanie, które trafiają na wszystkie kontynenty.

W ciągu kilku lat powiększyliśmy nasz zespół o ponad sto osób i nadal rośniemy w siłę.

Wzbudziliśmy Twoją ciekawość?

Sprawdź, czy to miejsce jest dla Ciebie!

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy