Oferta pracy

Junior HR Specialist

PEOPLE Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

Obecnie dla Naszego Klienta, firmy z branży farmaceutycznej poszukujemy osoby na stanowisko:

Numer ref.: HR/17/03/2021/AŚ-O&T

Zakres zadań:

  • Prowadzenie komunikacji wewnętrznej (komunikaty o eventach, konkursach, zmianach organizacyjnych, itp.),
  • Zapewnienie wsparcia administracyjnego zespołowi HR i zespołowi Szkoleniowemu,
  • Wsparcie wszystkich projektów toczących się w ww. działach,
  • Zapewnienie prawidłowego przepływu dokumentów finansowych, w tym obsługa systemów: Syndatis, Smart Source, Concur,
  • Procesowanie umów w systemie LCM
  • Administrowanie szkoleniami w systemie HCM Deck i My University

Wymagania:

  • Preferowany student lub absolwent kierunku: psychologia, socjologia, zarządzanie zasobami ludzkimi (lub pokrewnego)
  • Znajomość języka angielskiego (poziom średniozaawansowany w mowie i w piśmie)
  • Dobra znajomość Pakietu MS Office (Word, PowerPoint, Excel)
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Dokładność i dobra organizacja pracy
  • Nastawienie na drugiego człowieka i chęć wspierania innych
  • Otwartość i komunikatywność

Oferta:

  •  Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Praca na pełen w trybie zdalnym (pon-pt 8-16/9-17)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  •  Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej korporacji
  • Przyjazną atmosferę pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Kim jesteśmy?

Już od 1998 roku z powodzeniem łączymy pracowników i pracodawców. Sukcesy zawdzięczamy naszemu podejściu, zgodnie z którym Human Resources przekształcamy w Human Relations. Dlaczego? Bo w naszej branży profesjonalizm to odnajdywanie wspólnego mianownika między pracownikami a pracodawcami. Osiągamy to, w pełni skupiając się na celach, aspiracjach i potrzebach obu stron.

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 403.

Ogłoszenie archiwalne