Oferta pracy

Junior HR Specialist

MediabrandsO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz zajmować się kompleksowo procesami rekrutacyjnymi we współpracy z headhunterami

  • Będziesz zajmować się kompleksowo procesami onboardingu oraz offboardingu

  • Brać udział w projektowaniu i wdrażaniu procesów HR

  • Wspierać projekty z zakresu miękkiego HR

  • Będziesz wspierać dział Kadr (prowadzenie teczek pracowniczych, administrowanie systemem benefitów i koordynowanie szkoleń BHP)

Nasze wymagania

  • HR to nie tylko Twoja praca ale też pasja

  • Lubisz pracować z ludźmi, umiesz rekrutować i chcesz być wsparciem dla pracowników

  • Masz doświadczenie na podobnym stanowisku min. 6 m-cy

  • Potrafisz świetnie planować, organizować swoją pracę i nadawać priorytety

  • Jesteś kreatywny, otwarty i lubisz niekończące się wyzwania

Mile widziane

  • Posiadasz wykształcenie wyższe kierunkowe

  • Znasz narzędzia, portale, systemy wykorzystywane przy rekrutacji

To oferujemy

  • Pracę, w której każdego dnia będziesz zdobywać nowe doświadczenia, realizując od pierwszego dnia rozwijające i ciekawe zadania

  • Będziesz pracować w swobodnej atmosferze, w firmie, w której pracują ludzie z pasją, podejmujący wiele wspólnych inicjatyw (akcje charytatywne, zajęcia sportowe)

  • Zostaniesz zatrudniony na umowę o pracę (po okresie próbnym, czas nieokreślony)

  • Otrzymasz dostęp do benefitów (bezpłatną opiekę medyczną do wyboru, lekcje języka obcego, kartę Multisport Plus, dostęp do platformy ze szkoleniami, itp.)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • inicjatywy dobroczynne

Mediabrands

Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy mediowej IPG www.interpublic.com w ramach której działamy jako:

Universal McCann www.umww.com

Initiative Media www.initiative.com

Kinesso www.kinesso.com

Matterkind www.matterkind.com

Reprise Media www.reprisedigital.com

Planujemy kampanie dla największych światowych marek, kupujemy media i negocjujemy ceny przestrzeni reklamowej u dostawców.

Jednak żadna z tych rzeczy nie zaistniałaby, gdyby nie nasi pracownicy. To właśnie ludzie są naszą największą wartością. Mediabrands to dom indywidualności, które wzajemnie się dopełniają i tworzą zgrane zespoły. Panuje tu otwarta kultura organizacji – akceptujemy różnorodność, która jest u nas w cenie. Lubimy pomagać i dzielić się wiedzą. Przyjacielska atmosfera pozwala czuć się jak w domu i sprawia, że praca staje się przyjemnością. Nie jesteśmy korpo – poczujesz to jak przyjdziesz…. i zostaniesz z nami :)

Przewiń do profilu firmy

Aplikacje

Brzmi ciekawie? Zaaplikuj poprzez ogłoszenie, spotkamy się i porozmawiamy o możliwościach współpracy :)