Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Junior HR Specialist

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    JUNIOR HR SPECIALIST

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zadania

    Do naszego zespołu HR poszukujemy Kandydatów podobnych do nas – pełnych pasji do swojej pracy, zmotywowanych do ciągłego poszerzania swoich kompetencji, dla których proaktywność i „can-do attitude” są kluczem do sukcesu. Dołączając do nas będziesz odpowiedzialny/a za samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska sprzedażowe w strukturach regionalnych i biurowe. Do Twoich zadań będzie także należeć przeprowadzanie onboardingu, zarządzanie benefitami, wspieranie działań EB. Na co dzień będziesz współpracować z działem szkoleniowym, kadr i płac, naszymi Kierownikami Regionalnymi, Area Managerami i Brand Managerami. Pracujemy w międzynarodowym środowisku, więc każdego dnia korzystamy z języka angielskiego.

    Od Ciebie oczekujemy:

    • Doświadczenia zdobytego w wewnętrznych działach HR lub w agencjach rekrutacyjnych (warunek konieczny)
    • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (mile widziana znajomość języka włoskiego)
    • Bardzo dobrej organizacji pracy, samodzielności
    • Mile widziane doświadczenie w branży retail
    • Pasji, motywacji do rozwoju, uśmiechu na twarzy każdego dnia! 😊

    Oferujemy:

    • Stabilne warunki zatrudnienia – umowę o pracę
    • Szkolenia, które dobrze przygotują Cię do pracy i wykonywanych obowiązków
    • Możliwość rozwoju i zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego
    • Przyjazną atmosferę pracy
    • Pakiet benefitów (np. ubezpieczenie medyczne, nauka języków obcych)
    • Kartę zniżkową na produkty naszych marek
    • Niezbędne narzędzia pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    CALZ Polska to właściciel marek:
    Calzedonia Intimissimi Tezenis
    Aktualnie na świecie mamy ponad 4200 sklepów, w Polsce jest ich ponad 130. Wciąż się rozwijamy, otwieramy nowe lokalizacje i poszukujemy talentów do naszych zespołów.