Oferta pracy

Junior HR Specialist with German

Adecco Poland Sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Робота для іноземців
    без польської

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie działu HR w ramach określonych poziomów usług

  • kontakt z klientami wewnętrznymi oraz wprowadzanie w standardy współpracy

  • przygotowywanie raportów, czynny udział w działaniach związanych z kontrolą jakości i audytami

  • zapewnianie wysokiej jakości i dokładności danych informacji o pracownikach i organizacji

Wymagania pracodawcy

  • mile widziane: znajomość narzędzi SAP, MS Office, SNOW

  • warunek konieczny: proaktywna postawa, skoncentrowanie na zadaniach oraz gotowość do pracy w zespole

  • warunek konieczny: biegłe posługiwanie się językiem niemieckim oraz językiem angielskim

Pracodawca oferuje

  • współpracę z doświadczonymi ekspertami w międzynarodowym środowisku z nastawieniem na indywidualny rozwój

  • atrakcyjne wynagrodzenie, premia roczna i wewnętrzny program zakupu akcji firmy

  • bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych - prywatna opieka medyczna (w tym oferty dla członków rodziny), ubezpieczenie na życie, pakiety zdrowego stylu życia oraz zajęcia integracyjne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferuje usługi pracowników tymczasowych i stałych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Przewiń do profilu firmy