Oferta pracy

Junior HR Specialist

Siemens Digital Logistics Sp. z o.o.

  • Swobodna 1, Krzyki, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Swobodna 1

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

W naszej firmie dział Human Resources ma wiele różnorodnych zadań, począwszy od miękkiego HRu (np. rekrutacja czy dbanie o rozwój pracowników i ich motywację), twardego HRu (np. zarządzanie dokumentacją pracowniczą, sporządzanie danych do listy płac czy administracja benefitami) po działania z zakresu employer branding (organizacja eventów, prowadzenie profili na portalach społecznościowych itp.)

Jako Młodszy Specjalista ds. HR będziesz wspierać zespół w różnorodnych obszarach, oczywiście w miarę wdrożenia otrzymasz swoje samodzielne zadania.

Nasze wymagania

Szukamy zmotywowanej osoby, która chce się rozwijać w obszarze HR (atutem będzie jeżeli masz już jakieś pierwsze doświadczenia HRowe za sobą). W firmie językiem komunikacji jest angielski, więc poziom komunikatywny to konieczność. Jeśli lubisz pracę z ludźmi, nie straszna Ci praca z dokumentacją, zapraszamy do naszego zespołu!

Obecnie pracujemy hybrydowo, więc również Ty część swoich obowiązków będziesz wykonywać z domu. Jednak 2-3 dni w tygodniu pojawiamy się w biurze, żeby spotkać się z pracownikami czy uporządkować dokumenty.

To oferujemy

Oferujemy umowę o pracę na czas określony – min 1 rok (pełny etat).

Nie jesteśmy w stanie zagwarantować Ci przedłużenia tej umowy, ale jako organizacja ciągle się rozwijamy i pojawiają się nowe szanse. Zapewniamy jednak, że w czasie tego okresu przekażemy Ci nasze najlepsze praktyki HR.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

W naszym wrocławskim oddziale zajmującym się R&D, zatrudniamy najlepszych specjalistów IT, tworząc innowacyjne rozwiązania dla naszych partnerów. Platforma logistyczna AX4 umożliwia naszym klientom kontrolowanie i monitorowanie złożonych procesów logistycznych. Z platformy, dostępnej w chmurze, korzystają wiodące firmy z różnych branż (m.in. BMW, Audi, Ford, Porsche, DHL, Schenker, BASF). Jeśli jesteś osobą ceniącą przyjazną atmosferę to z pewnością jest to miejsce dla Ciebie!

Przewiń do profilu firmy