Ta oferta pracy jest nieaktualna od 122 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Junior HR Specialist

  • Biskupice Podgórne (pow. wrocławski), Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-03-16

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Wrocław (okolice), Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)

    Jesteś osobą bardzo dobrze zorganizowaną, reprezentatywną i wielozadaniową?

    Zapraszamy do naszego zespołu!

    Oferujemy!

    • Zdobycie cennego doświadczenia zawodowego
    • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
    • Pełną wyzwań pracę, pozwalającą na ciągłe pogłębianie wiedzy i doskonalenie umiejętności zawodowych
    • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie jednozmianowym
    • Stałą formę zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
    • Po okresie próbnym zapewniamy prywatną opiekę medyczną LuxMed oraz dofinansowania z ZFŚS
    • Możliwość skorzystania z karty sportowej MultiSport
    • Przyjazną atmosferę pracy

    Twoje zadania:

    • Udział w procesie rekrutacji i selekcji pracowników
    • Organizowanie szkoleń dla pracowników
    • Prowadzenie spraw i dokumentacji związanych z procesem podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz dokształcania zawodowego pracowników
    • Udział w procesie oceny pracowniczej
    • Pomoc w dopracowaniu systemu motywacyjnego dla pracowników
    • Prowadzenie ewidencji i zakupy odzieży roboczej
    • Organizowanie spotkań oraz wyjazdów integracyjnych
    • Zastępowanie pracownika działu kadr w razie nieobecności
    • Tworzenie raportów, analiz, prezentacji i zestawień na potrzeby wewnętrzne firmy

    Wymagania:

    • Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office
    • Zainteresowanie obszarem HR
    • Komunikatywny język angielski
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Odpowiedzialność samodzielności, dokładności i systematyczności w wykonywaniu powierzonych zadań
    • Otwartość, komunikatywność
    • Mile widziane prawo jazdy kategorii B
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.