Oferta pracy

Junior HTML5 Specialist - Banner Developer

eg+ worldwideO firmie

  • Mokotów, Warszawa, Polska
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

eg+ worldwide

Mokotów

Warszawa

sieci Omnicom dom produkcyjny, zajmujący się adaptacją reklam na lokalne rynki, a także automatyzacją
i optymalizacją procesu produkcji.

Miejsce pracy: Warszawa

Twoje przyszłe zadania:

  • projektowanie, wykonanie oraz testowanie animowanych form reklamy internetowej w technologii HTML5,
  • monitorowanie oraz obsługa systemów dystrybucji form reklamowych,
  • przygotowanie animacji zgodnie ze specyfikacją techniczną w oparciu o JavaScript,
  • wizualizacja koncepcji na podstawie briefu dostarczonego przez klienta,
  • analiza i czytanie media planu w języku angielskim.

Dołącz do zespołu, który doceni:

  • doświadczenie w pracy w agencji reklamowej przy produkcji assetów digitalowych,
  • znajomość HTML5,
  • praktyczną umiejętność posługiwania się Java Script,
  • dobrą znajomość języka angielskiego,
  • znajomość pakietu Adobe, zwłaszcza Animate CC, Photoshop, Dreamweaver, Illustrator,
  • znajomość wybranych systemów dystrybucji form reklamowych będzie dodatkowym atutem,
  • mile widziana znajomość biblioteki GreenSocks,
  • umiejętność czytania i analizy media planów,
  • samodzielność i zaangażowania w pracę,
  • zespołową postawę i umiejętność dzielenia się wiedzą.

Co możemy Ci zaoferować?

  • umowa o pracę
  • nowoczesne narzędzia pracy
  • globalni klienci
  • profesjonalne wdrożenie
  • pakiet medyczny
  • karta multisport

Naszą najmocniejszą stroną są ludzie.

Dzielimy się swoją wiedzą i wspólnie realizujemy kampanie, które trafiają na wszystkie kontynenty.

W ciągu kilku lat powiększyliśmy nasz zespół o ponad sto osób i nadal rośniemy w siłę.

Wzbudziliśmy Twoją ciekawość?

Sprawdź, czy to miejsce jest dla Ciebie!

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne