Junior Implementation Specialist with English (Afternoon shift)

Manpower

  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Implementowanie danych nt. nowych klientów biznesowych w systemie (np. Salesforce)

  • Konfiguracja i obsługa kont klientów biznesowych w wewnętrznych systemach

  • Uaktualnienie inf. o istniejących klientach, m.in.: zmiana ustawień, pakietów, cenników, usług użytkowników, etc.

  • Raportowanie działań do oddziału w USA

  • Współpraca z opiekunami klientów biznesowych wewnątrz organizacji

  • Analiza dokumentów, procedur, procesów

Wymagania pracodawcy

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom C1-C2)

  • Doświadczenie na stanowisku biurowo-administracyjnym w środowisku korporacyjnym - mile widziane

  • Dobra obsługa komputera i pakietu MS Office

  • Zorientowanie na detale, procedury

  • Umiejętność współpracy i komunikacji

Pracodawca oferuje

  • Pracę zdalną

  • Pracę w godzinach popołudniowo-wieczornych: 14.00-22.00, od poniedziałku do piątku

  • Umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z naszym Klientem, zatrudnienie stałe

  • Pakiet benefitów, m.in.: opieka medyczna, lunch tickety, premie urlopowe, i inne

  • Pracę w międzynarodowej firmie o przyjaznej kulturze organizacyjnej

  • Możliwość zdobycia i rozwijania doświadczenia zawodowego w międzynarodowej korporacji

  • Ofertę dla osób poszukujących możliwości wykorzystywania jęz. angielskiego na co dzień

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

Manpower

Manpower to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej Ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Przewiń do profilu firmy