Ta oferta pracy jest nieaktualna od 98 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Junior Incident Manager

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2018-06-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Billon Sp. z o.o. to start-up tworzący unikatowe w skali światowej rozwiązania biznesowe, znajdujące zastosowanie głownie w obszarze płatności. Obecnie wprowadza na rynek polski i światowy oprogramowanie, które umożliwia obrót cyfrową gotówką pomiędzy użytkownikami. O wyjątkowości i możliwościach rozwoju firmy Billon świadczy przyznanie jej głównej nagrody w międzynarodowym konkursie Citi Mobile Challenge

    Chcesz się dowiedzieć więcej?
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zadania:

    • Monitorowanie środowiska produkcyjnego
    • Wykrywanie i zgłaszanie problemów
    • Klasyfikacja i priorytetyzacja zgłoszeń
    • Współpraca z developerami w celu zapewnienia terminowego rozwiązywania zgłoszeń
    • Przeprowadzanie analiz powypadkowych
    • Raportowanie
    • Wewnętrzna komunikacja dot. sytuacji kryzysowych oraz updatów systemu produkcyjnego
    • Identyfikacja i planowanie projektów poprawy procesów zarządzania incydentami

    Wymagania:

    • Umiejętność analitycznego myślenia
      Umiejętność delegowania zadań oraz egzekwowania ich wykonania
    • Proaktywność
    • Samodzielność
    • Systematyczność
    • Dokładność
    • Konsekwencja w realizowaniu przydzielanych zadań
    Dodatkowe atuty:
    • Doświadczenie w zakresie Incident Management
    • Wiedza i doświadczenie w zakresie specyfiki branży IT, pozwalające na swobodną dyskusję z developerami
    Oferujemy:
    • Pracę nad nowoczesnym systemem rozproszonej bazy danych. Możliwość poznania uroków i wad systemów typu P2P
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
    • Pracę w młodym, prężnym zespole
    • Przyjazną, nieformalną atmosferę
    • Elastyczne godziny pracy

    CV prosimy wysyłać za pomocą przycisku Aplikuj wpisując
    w tytule „Junior Incident Manager”.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).