Oferta pracy

Junior Insight Specialist

Wavemaker Sp. Z o.o.O firmie

Wavemaker Sp. Z o.o.

Stanisława Żaryna 2B

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Jako Junior Insight Specialist będziesz współtworzyć i realizować lokalne i międzynarodowe projekty badawcze w zakresie: analizy danych oraz raportowania wyników badań, przygotowywania narzędzi badawczych (kwestionariuszy i scenariuszy badań), przygotowywania ofert badawczych, analizy danych zastanych (desk research), sprawdzania poprawności narzędzi oraz testowania ankiet online, tłumaczenia narzędzi i raportów z badań.

Nasze wymagania

  • Ukończony jeden z kierunków studiów (także student/ka ostatnich lat): socjologia, psychologia, metody ilościowe (lub pokrewne)

  • Min. 6 miesięcy doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Znajomość SPSS (przynajmniej w stopniu podstawowym) – warunek konieczny

  • Znajomość metodologii badań ilościowych i jakościowych

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office (przede wszystkim PowerPoint i Excel)

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na komunikację w piśmie i w mowie.

To oferujemy

  • Wykorzystanie wiedzy z obszaru badań marketingowych w praktyce biznesowej

  • Rozwój kompetencji zawodowych pod okiem doświadczonych badaczy i badaczek

  • Udział w różnorodnych projektach dla znanych marek

  • Pracę z otwartymi ludźmi, zawsze gotowymi do pomocy

  • Swobodną atmosferę pracy

  • Udział w szkoleniach i konferencjach

  • Benefity (karta Multisport lub system kafeteryjny, opieka medyczna)

  • Praca w modelu hybrydowym

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Narzędzia, których używamy:

  • SPSS, Excel, PowerPoint, Word

  • Teams, TGI, SentiOne