Oferta pracy

Junior Intercompany Accountant

Randstad Polska Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa

Rekrutujemy dla

Wraz z naszym międzynarodowym klientem poszukujemy kandydatów, którzy chcieliby dołączyć do zespołu w Warszawie. Jeżeli znasz język niemiecki i chcesz rozwijać się w obszarze księgowości nie czekaj, aplikuj!

Twój zakres obowiązków

  • weryfikacja i księgowanie dokumentów księgowych

  • weryfikacja faktur w czytniku faktur

  • księgowanie faktur z zamówieniem w SAP

  • księgowanie faktur bez zamówienia w SAP

  • kontrola obiegu dokumentów w ramach wewnętrznej kontroli w SAP i dedykowanych transakcji

  • uzgodnienia i potwierdzanie sald (spółek w SAPie, spółek bez SAPa)

  • przygotowywanie i księgowanie płatności w ramach Nettingu

  • kontrola sald wewnętrznych dostawców i zapewnienie terminowych rozliczeń

  • rozwiązywanie problemów wynikających z rozliczeń pomiędzy spółkami

  • kontakt głównie mailowy z klientem wewnętrznym (spółkami oraz innymi działami

  • biznesu) w języku angielskim/niemieckim

  • inne w ramach procesu Intercompany

Wymagania pracodawcy

  • ukończenia studiów na stopniu conajmniej licencjackim

  • pierwsze doświadczenie w obszarze księgowości

  • znajomość systemu SAP

  • znajmość języka angielskiego i niemieckiego min. B2

  • umiejętności analitycznych

Pracodawca oferuje

  • zatrudnienie w opraciu o umowę o pracę

  • prywatną opiekę medyczną

  • kartę sporotową

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie do nauki języków obcych

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Przewiń do profilu firmy