Oferta pracy

Junior Internet Specialist

Gemius SAO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

Gemius to globalna firma badawczo-technologiczna dostarczająca dane, jak również zaawansowane rozwiązania marketingowe. Oferujemy kompleksowe usługi dla reklamodawców, właścicieli mediów i agencji reklamowych, wydawców oraz e-commerce. Dzięki unikatowemu procesowi przetwarzania danych i technologii zapewniamy klientom nasze wysoko wartościowe produkty, niestandardowe rozwiązania i doskonałą obsługę.

Wspieramy i uzasadniamy decyzje biznesowe naszych partnerów i sprawiamy, że wierzą w siłę danych od ponad 20 lat.

Twoimi zadaniami będą:

  • świadczenie wsparcia merytorycznego dla Klientów wewnętrznych z oddziałów zagranicznych,
  • przygotowywanie danych wejściowych do badania,
  • weryfikacja poprawności wyników badania,
  • analiza trendów badania,
  • szukanie rozwiązań dla nietypowych potrzeb Klientów,
  • zlecanie i nadzorowanie realizacji zadań dla działu IT ,
  • praca nad rozwojem badania.

Oczekujemy:

  • doświadczenie w zarządzaniu projektami związanymi z badaniami i przetwarzaniem dużych ilości danych,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym w mowie i piśmie,
  • rozwinięte umiejętności analityczne,
  • znajomość trendów i zjawisk w branży internetowej oraz prowadzenia badań społecznych,
  • zdolność dostosowywania się do zmieniających się priorytetów,
  • otwartość i nastawianie na współpracę.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy