Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Junior iOS Developer

Wirtualna Polska Media S.A.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Wirtualna Polska Media S.A. - partner pierwszego wyboru Polaków, dostarczający angażujące informacje, rozrywkę i usługi oraz inspirujący w codziennych decyzjach. Niekwestionowany lider w kategorii mobile oraz poczta elektroniczna.

Co robimy?

  • Tworzymy aplikację multimedialną WP Pilota dla milionów Polaków, przy użyciu najnowszych wersji popularnych technologii (Swift, RxSwift, Realm, Core Data, Firebase, Google AdMob, Google IMA,FB SDKs, Cuckoo, Quick, Nimble, Zeplin)
  • Jesteśmy zwolennikami metodyki TDD, czystego kodu oraz architektury (np. VIPER, MVVM)
  • Współpracujemy z innymi obszarami w firmie, aby stale dostarczać oprogramowanie najwyższej jakości, odpowiadające oczekiwaniom użytkowników
  • Poświęcamy czas na R&D - badamy interesujące nas tematy oraz eksperymentujemy z nowościami

Rola w zespole

  • Programista aplikacji mobilnych iOS

Zakres obowiązków

  • Rozwój dotychczasowych aplikacji dla platformy iOS
  • Utrzymywanie wysokiej jakości kodu istniejących już rozwiązań
  • Proponowanie kierunku rozwoju technicznego aplikacji mobilnych
  • Wspieranie biznesu w projektowaniu aplikacji mobilnych

Wymagania stawiane kandydatom:

  • Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Dbałość o jakość oprogramowania
  • Chęć ciągłego rozwoju
  • Znajomość podstaw clean code/architecture oraz OOP
  • Dobra znajomość języka programowania Swift (znajomość Objective-C mile widziana)
  • Umiejętność wykorzystania podejścia reaktywnego, jak i jego zrozumienie
  • Doświadczenie w pracy z systemem kontroli wersji Git
  • Umiejętność skonsumowania API
  • Doświadczenie z Continuous Integration (Jenkins, Fastlane)
  • Umiejętność opublikowania aplikacji na App Store oraz korzystania z platformy App Store Connect
  • Dobra znajomość środowiska iOS oraz Human Interface Guidelines
  • Komunikatywność, inicjatywa w rozwiązywaniu problemów

Oferujemy:

  • Realny wpływ na rozwój projektów, które docierają do milionów użytkowników;
  • Pracę w firmie, która wykorzystuje nowoczesne technologie;
  • Pracujemy w metodologii Scrum zgodnie z zasadami Agile i Craftsmanship Manifesto

Ogłoszenie archiwalne