Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior IT Administrator

Avenga Poland

3 0009 000 brutto / mies.
  • Graniczna 4a, Fabryczna, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Graniczna 4a

Fabryczna

Wrocław

Rekrutujemy dla

Klient to ceniona marka rynku dealerskiego, uznana przez klientów i ekspertów, utytułowana w wielu prestiżowych konkursach. Każdego dnia rozwija się i zmienia, by w coraz doskonalszy sposób pomagać w zakupie i eksploatacji samochodów i jak najlepiej dopasować swoją ofertę do potrzeb klienta. W związku z dynamicznym rozwojem firmy i prowadzonymi inwestycjami, aktualnie poszukuje kandydatów do pracy.

Technologie u pracodawcy

Wymagane

  • SQL

  • znajomość procesów BI

System operacyjny

O projekcie

Specjalista ds. utrzymania i rozwoju oprogramowania to osoba, która odpowiada za zapewnianie wsparcia technicznego, utrzymania i rozwoju aplikacji tworzonych na potrzeby biznesu.

Twój zakres obowiązków

  • utrzymywanie i nadzorowanie aktualnie działających instalacji,

  • rozwój funkcjonalności aplikacji,

  • przygotowanie koncepcji technicznych realizacji usług,

  • przyjmowanie zgłoszeń,

  • wsparcie techniczne dla Klientów z zakresu obsługi aplikacji,

  • budowanie pozytywnych relacji z Klientami,

  • przygotowanie specyfikacji i procedur testowych,

  • współpraca z dostawcami oprogramowania,

  • regularny monitoring kluczowych parametrów określających wydajność i jakość działania aplikacji.

Wymagania pracodawcy

  • Umiejętność analitycznego myślenia.

  • Wiedza z zakresu programowania SQL.

  • Wiedza na temat optymalizacji zapytań SQL.

  • Wiedza z zakresu administracji i architektury baz danych.

  • Znajomość procesów z zakresu Business Intelligence.

  • Umiejętność rozwiązywania problemów.

  • Umiejętność pracy w zespole oraz otwartej komunikacji.

  • Angielski na poziomie umożliwiającym czytanie i rozumienie dokumentacji technicznej.

  • Znajomość baz danych Firebird (mile widziane).

  • Znajomość narzędzi, tj. JIRA, Azure DevOps (mile widziane).

  • Znajomość metodologii realizacji projektów, tj. Agile, Scrum (mile widziane).

  • Znajomość procesów ETL (mile widziane).

Organizacja pracy

Sposób pracy

  • wewnątrz organizacji
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile
  • scrum

Pracodawca oferuje

  • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie.

  • Wysoką organizację pracy według standardów marki.

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń.

  • System szkoleń.

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków.

  • Możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa rekrutacyjna

2

Dogadanie szczegółów współpracy