Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior IT Application Analyst

Trelleborg Sealing Solutions Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Montażowa 7, Bielsko-Biała
    Bielsko-Biała, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Trelleborg Sealing Solutions Polska Sp. z o.o.

Montażowa 7

Bielsko-Biała

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

The Person who will be employed in this position will be a part of Enterprise Information Systems team. His/her role will be to support software implementation, maintenance and development of Enterprise Systems within the Group’s sites. He / she will join a team responsible for global implementation and providing end users support of Basware software.

Nasze wymagania

  • University degree or equivalent

  • General understanding of business processes

  • Comprehensive computer skills is a must (including MS Office Excel, Powerpoint)

  • Knowledge of AP financial processes or SCM processes considered beneficial

  • Strong English language skills, verbally an in writing / other language skills except Polish will be considered beneficial

  • Experience on similar positions in multinational teams considered beneficial

  • Team player with ability to learn fast and willing to share knowledge with others

  • Readiness for frequent travelling

Mile widziane

  • Excellent communications skills and team working ability

  • Well-developed analytical skills

  • Excellent problem solving and decision making skills

  • Ability to work independently

  • Pro-active and result-driven

To oferujemy

  • Long-term interesting and challenging opportunity in a leading international company

  • Continuous personal development and international exposure

  • Long-term career progression opportunities

  • Friendly atmosphere and helpful team

  • Company social events, MultiSport Card

Trelleborg is a global industrial group whose leading positions are based on advanced polymer technology and in-depth applications know-how. We develop high-performance solutions that seal, damp and protect in demanding industrial environments.

In connection with an exciting period of change and growth of the business in the Trelleborg Group, we are looking for candidates, based in Bielsko-Biała, for the position of: Junior IT Application Analyst.

Przewiń do profilu firmy

Last application date: Please send your application by 11.03.2021

Interested applicants should forward their Curriculum Vitae in English.

Proszę dołączyć następujące oświadczenie do dokumentów aplikacyjnych - tylko CV z poniższymi informacjami może wziąć udział w procesie rekrutacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Trelleborg Sealing Solutions Polska Sp. z o.o., ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko IT Application Analyst

Jednocześnie oświadczam, że przekazuję moje dane osobowe całkowicie dobrowolnie. Oświadczam ponadto, że zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do treści danych osobowych i możliwości ich poprawienia, a także o prawie wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie.

Oświadczam również, że zapoznałem/am się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych w procesie rekrutacji.