Oferta pracy

Junior IT Business Analyst

Żabka Polska

  • Matyi 8, Wilda, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Matyi 8

Wilda

Poznań

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Salesforce

O projekcie

W związku z nowymi inicjatywami produktowymi prowadzonych przez Dział Rozwoju Technologii Digital, poszukujemy osoby, która przejmie odpowiedzialność za tworzenie analiz biznesowych dla nowych rozwiązań informatycznych i projektów zmian istniejących systemów. Jeżeli posiadasz doświadczenie w projektach na styku IT i biznesu, potrafisz przekładać język biznesowy na wymagania funkcjonalne, to być może szukamy właśnie Ciebie!

Oprogramowanie chmurowe, nad którym pracujemy wspiera jednostki biznesowe na całym świecie. Dostarcza rozwiązania z obszaru kompleksowego wsparcia klienta, marketingu, budowania społeczności, analizy danych, AI, IoT, E-commerce i wielu innych. Pozwala na tworzenie rozwiązań dostosowanych do potrzeb każdego odbiorcy - od prostych zmian administracyjnych, po budowanie skomplikowanych aplikacji.

Twój zakres obowiązków

  • Komunikowanie się z użytkownikami, architektami i developerami, w celu zrozumienia wymagań i uzgadniania nowych rozwiązań

  • Projektowanie nowych rozwiązań systemów informatycznych

  • Koordynowanie terminowego dostarczania wymagań w całym cyklu trwania projektu

  • Tworzenie specyfikacji funkcjonalnych

  • Tworzenie analizy zależności i wpływu proponowanych zmian na całokształt środowiska systemowego

  • Wsparcie zespołów projektowych w procesie wytwarzania oprogramowania, wprowadzania zmian procesowych, biznesowych, funkcjonalnych oraz technicznych wypracowanych w ramach prac projektowych

  • Organizacja i nadzór nad testami akceptacyjnymi (UAT)

  • Przygotowywanie usprawnień dla funkcjonujących modeli i procesów w obszarze systemów biznesowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w obszarze zarządzania projektami na styku IT i biznesu oraz w prowadzeniu analiz biznesowych i projektowaniu rozwiązań procesowo-systemowych.

  • Umiejętności analityczno-projektowe z ukierunkowaniem na pracę na pograniczu IT i biznesu w obszarze systemów biznesowych

  • Znajomość metodyk zarządzania projektami – certyfikat Prince2, AgilePM, AgileBA, PSM lub PSPO będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość narzędzi i metodyk analizy biznesowej (BPMN, RACI, User Stories)

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane informatyczne).

  • Dobra znajomość JIRA i Confluence

  • Wiedza z zakresu mechanizmów wdrożeń obejmujących obszar IT (wdrażanie nowych aplikacji lub zmian w już istniejących),

  • Umiejętność sprawnej komunikacji na wszystkich poziomach organizacji i nastawienie na współpracę w zespole

  • Zainteresowanie nowymi technologiami

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • paczki świąteczne