Oferta pracy

Junior IT Business Analyst

ALFA-NET LESZEK RĄPAŁAO firmie

5 000‐5 200 zł / mies. (zal. od umowy)
Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

Alfa-Net jest organizacją biznesową z branży rachunkowości i finansów zajmującą się świadczeniem usług księgowych oraz kadrowo-płacowych w szczególności dla klientów o rozbudowanej strukturze organizacyjnej i zwiększonym zapotrzebowaniu w odniesieniu kontrolingu i sprawozdawczości biznesowej. Naszym celem strategicznym jest zdobycie pozycji rozpoznawalnego, profesjonalnego partnera biznesowego dla nowoczesnych i sprawnie zarządzanych firm w regionie.

Ofertę swoich usług kierujemy głównie do biznesów sieciowych (w tym korporacji), w których potrzeby właścicielskie wymagają wdrożenia rachunkowości menedżerskiej i controllingu we współpracy z rozproszonymi jednostkami terenowymi (np. niezależnymi partnerami, jednostkami handlowymi, magazynowymi, etc). Dla stałych partnerów świadczymy także usługi outsourcingu procesów biznesowych, administracyjnych, etc.

Opis stanowiska:

  • Testy integracyjne i funkcjonalne w środowisku testowym,
  • Automatyzacja wybranych scenariuszy testowych,
  • Wsparcie dla biznesu przy wprowadzaniu ustawień do systemu,
  • Wsparcie przy testowaniu scenariuszy biznesowych,
  • Tworzenie dokumentacji systemowej na potrzeby wewnętrzne,
  • Wsparcie dla biznesu przy tworzeniu / automatyzowaniu raportów,
  • Pomoc w przygotowaniu „User Stories” dla nowych funkcjonalności zgłaszanych przez biznes.

Kwalifikacje formalne i pożądane cechy osobiste:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe (ukończone lub w trakcie),
  • Doświadczenie w pracy stanowiskach Junior BA, wsparcia IT lub poodobnych,
  • Dobra organizacja i planowanie pracy własnej oraz efektywne wykorzystanie czasu,
  • Umiejętność praktycznego wykorzystywania arkuszy Excel i innych narzędzi pakietu Office,
  • Znajomość narzędzi do obróbki danych, np. Power BI,
  • Dobre umiejętności organizacyjne i komunikacyjne,
  • Zdolność pracy pod presją czasu,
  • Chęć uczenia się i nabywania nowych umiejętności.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w stabilnej i nowoczesnej firmie outsourcingowej,
  • Umowę o pracę / B2B,
  • Wynagrodzenie brutto: 5000-5200 zł,
  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji i udziału w ciekawych projektach,
  • Profesjonalny system szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,
  • Karta Benefit – Multisport,
  • Pakiet medyczny,
  • Miejsce pracy: biuro Klienta oraz w siedzibie firmy w Raszynie przy ulicy Szkolnej 9.

CV prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się na dole ogłoszenia.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy