Oferta pracy

Junior IT Consultant

Diverse CG Sp. z o.o. sp.k.O firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Część etatu
  • Młodszy specjalista (Junior)

Diverse CG jest nowoczesną firmą technologiczną, gromadzącą w swoich szeregach profesjonalistów
powiązanych z IT. W związku z ciągłym rozwojem i dużą ilością projektów rekrutacyjnych, jakie prowadzimy dla
naszych Partnerów, szukamy osoby, która dołączy do nas jako:

Numer ref.: OH/JrITCons/BQ/11/2020

Obowiązki

  • Wsparcie użytkowników w zakresie systemu operacyjnego i aplikacji
  • Konfigurowanie sprzętu i urządzeń peryferyjnych
  • Tworzenie i prowadzenie dokumentacji systemów oraz usług IT
  • Nadzór nad usterkami i problemami z zewnętrznymi usługami IT
  • Zakup sprzętu i oprogramowania IT na potrzeby wewnętrzne
  • Prowadzenie ewidencji sprzętu IT

Wymagania

  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Bardzo dobra znajomość Microsoft Office pozwalająca na diagnozowanie i rozwiązywanie problemów
  • Wiedza z obsługi systemu operacyjnego Windows
  • Podstawowa znajomość sieci komputerowych
  • Chęć do rozwoju i nauki w IT
  • Zdolności zarówno analityczne, jak i komunikacyjne

Oferujemy

  • Pracę 3 dni w tygodniu
  • Długofalowe i stabilne zatrudnienie
  • Sprzęt: komputer oraz 2 monitory
  • Niekorporacyjną atmosferę i brak deadlinów
  • Bezpłatny parking dla pracowników
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną podaną przez Administratora Danych dobrowolnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb procesu tej rekrutacji oraz dla realizacji przyszłych projektów rekrutacyjnych.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy