Oferta pracy

Junior IT - Consultant [m|k]

Soloplan Polska Sp. z o.o. Sp.k.O firmie

  • Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

Soloplan Polska Sp. z o.o. Sp.k.

Katowice

Firma Soloplan – dostawca oprogramowania logistycznego.

Soloplan jest jednym z wiodących producentów oprogramowania logistycznego na terenie Niemiec. Jako jeden z czołowych producentów, opracowujemy i dostarczamy innowacyjny i elastyczny pakiet oprogramowania CarLo®, stworzony do efektywnej realizacji wszystkich zadań związanych z zarządzaniem transportem.

Z naszego oprogramowania korzystają firmy na całym świecie. Prowadź szkolenia z CarLo® na terenie całej Europy i miej aktywny kontakt z klientami! Czekamy właśnie na Ciebie jako:

W ramach zarządzania projektami możesz liczyć na ciekawe zadania, które są indywidualnie dopasowane do Twoich możliwości.

Opis stanowiska
  • Wdrażanie i koordynacja projektów IT
  • Sprawdzanie wymagań klientów oraz dopasowywanie interfejsów, raportów, także bezpośrednio u klienta
  • Tworzenie głównych założeń projektu
  • Rozwijanie standardowych produktów CarLo
  • Współpraca z innymi działami oraz omawianie założeń projektów
  • Długofalowe wsparcie i doradztwo klientów

Wymagania:

  • Ukończone studia na kierunkach informatycznych lub logistycznych lub podobnych
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość IT
  • Zdolności analityczne i zorganizowany system pracy
  • Komunikatywność oraz kompetencje tłumaczeniowe
  • Dobra organizacja
  • Pewność siebie
  • Dyspozycyjność w przypadku podróży służbowych
Oferujemy:
  • Atrakcyjne i nowocześnie urządzone miejsce pracy w innowacyjnym przedsiębiorstwie w samym centrum Katowic
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Prywatna opieka medyczna wariant komplex LUXMED
  • Pakiet szkoleń
Prosimy o nadesłanie aplikacji w języku angielskim lub niemieckim z informacją o oczekiwanym wynagrodzeniu, terminem najwcześniejszego podjęcia pracy oraz Job-ID 403-1.
To, co nas wyróżnia to długotrwała oraz perspektywiczna współpraca w nowoczesnym środowisku
pracy. Wszelkich informacji na temat Twoich możliwości rozwoju oraz atrakcyjnych warunków
zatrudnienia udzielimy Ci podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Ogłoszenie archiwalne