Junior IT Data Analyst

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 07.08.2019
  • Ważna jeszcze 15 dni (do 06.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Praca w technologicznym hubie u jednego z naszych kluczowych Klientów. Jest to amerykańska globalna organiazacja z sektora FMCG. Firma posiada ugruntowaną pozycje na rynku i jest bardzo rozpoznawalnym brandem. Wyróżnia ją: nowe technologie, ciekawe projekty z dużą ilością tworzenia nowych i rozwoju istniejących aplikacji/platform czy usług (w tym Azure).

    Nr ref.: /227/06/2019/EC/43513
    Warszawa

    oferujemy

    • praca w międzynarodowym środowisku (codzienna komunikacja w j.angielskim)
    • duże możliwości dalszego rozwoju w strukturach firmy
    • dobrze wykwalifikowana i kompetentna kadra kierownicza
    • liczne benefity (pakiet medyczny, karta sportowa, lunch pass)
    • home office

    zadania

    • terminowe i jakościowe tworzenie danych zbieranych z całej Europie (dane sprzedażowe + dane z obszaru supply chain)
    • przetwarzanie danych i transformacje technologiczne
    • wdrażanie narzędzi, procesów i systemów danych (IT)
    • tworzenie raportów, konserwacja, weryfikacja kryteriów oraz tworzenie / monitorowanie

    oczekujemy

    • min 1 roczne doświadczenie w obszarze przetwarzania danych (np.Master Data)
    • zainteresowanie procesami przetwarzania dużych ilości danych
    • silne umiejętności analityczne, umiejętność dokładnej i precyzyjnej pracy z dużymi zestawami danych
    • preferowana jest znajomość współczesnych narzędzi do pracy z danymi (VBA, SQL, R, Excel)
    • znajomość narzędzi do ulepszania procesów, Six Sigma - mile widziana
    • otwartość na zdobywanie wiedzy i stałe doskonalenie siebie i otoczenia
    • biegła znajomość języka angielskiego

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47