Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior IT Dev-Ops / Młodszy inżynier ds. wdrożeń w dziale IT

JUSTTAG sp. z o.o.

6 50010 000 brutto / mies.
  • Grzybowska 60, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa

Grzybowska 60

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • wdrożenia aplikacji wewnętrznych firmy;

  • opieka nad zdalną infrastrukturą, systemami oraz monitoring;

  • zdalna pomoc techniczna we wdrożeniu rozwiązań u Klientów;

  • wsparcie zespołu Administratorów IT w bieżących zadaniach.

Nasze wymagania

  • masz co najmniej średniozaawansowaną znajomość administracyjną linux server (preferowana dystrybucja Ubuntu);

  • znasz podstawy Bash;

  • twój poziom j. angielskiego pozwala na zapoznawanie się z dokumentacją;

  • doświadczenie dev-ops (gitlab, jenkins), jira, docker, kubernetes, ansible;

  • lubisz pracę z ludźmi;

  • jesteś osobą sumienną, gotową do poszerzania wiedzy i uzyskiwania samodzielności w działaniu.

  • Jeśli Twoje doświadczenie przewyższa nasze minimalne oczekiwania, porozmawiaj o tym z nami. Szukamy właściwej osoby na właściwe miejsce i z chęcią wspólnie wypracujemy nową rolę w zespole, wykorzystując Twoją wiedzę i kompetencje!

Mile widziane

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość: nginx, mongo, mysql, cassandra, kafka (miło kafka+ssl).

To oferujemy

  • wynagrodzenie dostosowane do poziomu wiedzy i doświadczenia;

  • pracę w grupie ludzi pełnych humoru, pasji i inicjatywy do działania;

  • nowoczesne biuro co-workingowe WeWork z pyszną kawą od baristy i strefą rozrywkowo-relaksacyjną;

  • wsparcie rozwojowe wewnętrznego coacha;

  • opiekę medyczną, kartę Multisport ubezpieczenie na życie oraz dodatkowe benefity do wyboru w ramach Kafeterii MyBenefit;

  • program poleceń pracowniczych i biznesowych;

  • cotygodniowe mecze w siatkówkę.

JAK WYGLĄDA NASZ PROCES REKRUTACYJNY?

Jeśli Twoje CV wpisze się w nasze oczekiwania, spodziewaj się:

1. telefonu od Radka, Twojego przyszłego przełożonego, który umówi z Tobą spotkanie.

2. około 30 min spotkania F2F/videocall’a z Radkiem oraz Anią, odpowiadającą w firmie za nasze talenty, aby wzajemnie lepiej się poznać.

W Justtag Group zwiększamy sprzedaż produktów oraz usług naszych klientów, analizując zachowania offline użytkowników. Dzięki technologii łączącej kanały online i offline, przyciągamy nowych konsumentów, mierzymy efektywność kampanii reklamowych i dostarczamy unikalną wiedzę rynkową. Jesteśmy blisko 40 osobowym zespołem, który autorską technologią rewolucjonizuje rynek reklamowy. Cenimy ludzi ciekawych, z poczuciem humoru, kreatywnych i lubiących się uczyć!

Przewiń do profilu firmy