Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Junior IT Engineer

PEOPLE Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

Numer ref.: Adm/11/06/2020/JO-SSC/BPO

Zakres obowiązków:

  • Zdalna obsługa systemu operacyjnego w zakresie identyfikacji, analizy i rozwiązywania wykrytych problemów (hardware & software)
  • Bieżąca współpraca z innymi działami technicznymi (wsparcie w rozwiązywaniu problemów)
  • Raportowanie (dokumentacja ustaleń i zaleceń)
  • Praca przy wykorzystaniu narzędzia
  • Aktywne wspieranie rozwoju usług w zakresie opracowywania, testowania i wdrażania nowych rozwiązań

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość MS Windows 7, 8 i 10
  • Znajomość języka angielskiego - poziom B2
  • Silne umiejętności analityczne i techniczne
  • Doświadczenie w analizie, diagnozowaniu i rozwiązywaniu problemów w systemach operacyjnych

Oferujemy:

  • Praca w 100% zdalna! Nie ma znaczenia z której części Polski będziesz ją wykonywał/a
  • Umowa o pracę – pierwsza na okres próbny i kolejna na czas nieokreślony
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Szeroki pakiet świadczeń dodatkowych (opieka medyczna, platforma kafeteryjna, ubezpieczenie grupowe, wewnętrzne i zewnętrzne certyfikowane szkolenia)
  • Rozwój i zdobycie doświadczenia w znanej międzynarodowej firmie
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 403.

Ogłoszenie archiwalne