Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior IT Engineer

Cludo Sp. z o.o.O firmie

6 0009 000 / mies. (zal. od umowy)
  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

poszukuje:

Główne zadania

  • praca w zespole service desk
  • rozwiązywanie incydentów
  • realizacja zleceń zgłoszonych przez klientów
  • współpraca z supportem dostawców rozwiązań
  • udział w pracach projektowych nowych klientów i produktów
  • testowanie nowych wersji platformy i produktów

Forma zatrudnienia

  • B2B
  • umowa zlecenie
  • umowa o pracę

 Wymagania

  • podstawowa znajomość zagadnień sieci IP
  • podstawowa znajomość zagadnień VoIP
  • chęć rozwoju i zainteresowania w obszarze IT
  • wysoki poziom zaangażowania, empatii, dbałość o szczegóły
  • znajomość języka angielskiego umożliwiającą czytanie dokumentacji technicznej
  • znajomość obsługi sprzętu komputerowego z systemem operacyjnym Windows

Nice to have

  • znajomość terminologii/rozwiązań Call Center
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację
  • doświadczenie pracy w Service Desk
  • certyfikat CompTIA A+

Atmosfera

Około startupowa, mimo że startupem nie jesteśmy. Swobodna i przyjazna. U nas nie ma “panów” i “pań”. Brak dress code, oprócz szczególnych okoliczności i spotkań z klientami. Biuro mieści się w okolicy Soho Factory, w zasięgu kilku minut mamy mnóstwo fajnych kawiarni i klimatycznych barów. Jest w czym wybierać, a jeśli lubisz korzystać z publicznego transportu rowerowego to na naszym podwórku jest stacja Veturilo. Pracujemy zdalnie, ale jeśli masz dosyć siedzenia w domu, nasze biuro jest duże i przestrzenne. Zapraszamy!

Dodatkowe benefity

  • Praca z domu wakacyjnego na ciepłej wyspie :)
  • Opieka HearMe
  • Możliwa praca z biura

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne