Oferta pracy

Junior IT Helpdesk Engineer

Profitroom S.A.O firmie

  • Roosevelta 9, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • młodszy specjalista (Junior)

Profitroom S.A.

Roosevelta 9

Poznań

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Windows Server

  • MacOS

  • Linux

System operacyjny

O projekcie

Do naszego zespołu IT Helpdesk szukamy osób, które mają już pierwsze doświadczenie związane z IT i chciałby rozwijać swoje umiejętności związane z rozwiązywania problemów związanych ze sprzętem komputerowym i oprogramowaniem. Możesz dołączyć do nas na niepełny etat, ważna jest dla nas Twoja chęć do nauki, zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole.

Twój zakres obowiązków

  • Wsparciem technicznym pracowników firmy w zakresie instalacji i konfiguracji sprzętu oraz oprogramowania

  • Testowaniem konfiguracji sprzętu i oprogramowania

  • Przygotowywaniem i wysyłką sprzętu dla nowych pracowników

  • Obsługą odsprzedaży nieużywanego sprzętu za pośrednictwem serwisów internetowych

Nasze wymagania

  • Dołącz do nas, jeśli możesz pochwalić się:

  • Umiejętnością rozwiązywania problemów związanych ze sprzętem komputerowym

  • i oprogramowaniem

  • Znajomością funkcjonowania i konfiguracji systemów Windows, MacOS, Linux

  • Znajomością języka angielskiego w stopniu pozwalającym na komunikację ustną i pisemną

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

Skład zespołu

  • administrator IT

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na część lub cały etat

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku, dynamicznie rozwijającej się na rynkach zagranicznych

  • Działamy zgodnie z najnowszymi metodykami: Agile, Scrum, Kanban

  • Pracę w systemie hybrydowym, minimum 3 dni w tygodniu pracy w naszym biurze w centrum Poznania

  • Pakiet benefitów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne