Oferta pracy

Junior IT Helpdesk / Junior IT Support

GAMIVO S.A.

GAMIVO S.A.

Jana Henryka Dąbrowskiego 77a

Jeżyce

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • techniczne wsparcie informatyczne pracowników w zakresie konfiguracji sprzętu oraz oprogramowania,

  • konfiguracja sprzętu informatycznego,

  • utrzymanie ciągłości pracy systemów informatycznych,

  • wsparcie informatyczne pracowników w firmie,

  • tworzenie dokumentacji (bazy wiedzy).

Nasze wymagania

  • umiejętność logicznego i analitycznego myślenia,

  • zdolność rozwiązywania problemów związanych ze sprzętem komputerowym i oprogramowaniem,

  • znajomość konfiguracji systemów Windows,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnego rozumienia dokumentacji technicznej,

  • dobra organizacja pracy.

Mile widziane

  • znajomość / świadomość działania Active Directory.

To oferujemy

  • biuro przy Rynku Jeżyckim w centrum miasta, w którym panuje luźna atmosfera i brak oficjalnego dress code’u,

  • mega zniżkę na zakup gier komputerowych,

  • imprezy integracyjne, free food day, owocowe dni, itp.,

  • pracę w młodym zespole,

  • work-life balance (elastyczne godziny pracy i możliwość 1-2 dni pracy zdalnej),

  • dofinansowanie do karty Multisport, ubezpieczenia na życie, opieki medycznej,

  • dostęp do platformy do nauki języka angielskiego lub niemieckiego,

  • umowę o pracę lub inną preferowaną formę zatrudnienia.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne