Oferta pracy

Junior IT Infrastructure Specialist

ZF GroupO firmie

  • Czechowice-Dziedzice

    Czechowice-Dziedzice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie użytkowników systemów informatycznych;

  • Analiza i rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez użytkowników;

  • Instalacja, konfiguracja oraz zarządzanie komputerami działającymi pod kontrolą systemów Windows;

  • Testowanie nowych aplikacji i rozwiązań informatycznych;

  • Obsługa urządzeń i systemów wchodzących w skład lokalnej infrastruktury IT.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (absolwenci lub studenci ostatniego roku);

  • Umiejętność konfiguracji sprzętu komputerowego i systemu operacyjnego Windows;

  • Znajomość zagadnień związanych z konfiguracją urządzeń w sieci LAN opartych na TCP/IP;

  • Komunikatywność, otwartość na kontakt z użytkownikami;

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

To oferujemy

  • Umowę o pracę;

  • Atrakcyjny system premii i dofinansowań (Premia wakacyjna, efektywnościowa, świadczenia jesienno-zimowe, dofinansowanie do nauki języka obcego);

  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe;

  • Dostęp do platformy benefitowej umożliwiającej zakup różnego typu bonów zniżkowych i biletów;

  • Koleżeńską atmosferę pracy i kulturę wzajemnego wsparcia.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • parking dla pracowników