Oferta pracy

Junior IT Operator

Digital Virgo S.A. O firmie

Digital Virgo S.A.

Inflancka 4

Warszawa

Digital Virgo działa na rynku płatności i monetyzacji wykorzystując rozwiązania Direct Billing. Nasza Grupa zajmuje strategiczną pozycję w centrum ekosystemu złożonego z Operatorów, Sprzedawców (producentów kontentu, mediów, sprzedawców biletów) i Cyfrowych Platform Reklamowych (Google, Facebook …).

Do zespołu Utrzymania Infrastruktury i Usług poszukujemy osób zainteresowanych rozwojem w branży IT, szybko przyswajających nową wiedzę i chcących poznać innowacyjne technologie. Poziom doświadczenia to Junior/Entry-level, nie wymagamy doświadczenia komercyjnego.

Obowiązki:

  • Monitorowanie stanu systemów informatycznych firmy, nadzór nad Platformą Aplikacyjną w środowisku AWS Cloud
  • Reagowanie na awarie i zgłoszenia w Jira (I linia Helpline/Service Desk w trybie 24/7/365)
  • Wsparcie dla partnerów i użytkowników systemów informatycznych
  • Koordynacja działań naprawczych
  • Bieżąca administracja i konfiguracja usług oraz infrastruktury technicznej
  • Administrowanie usługami (konfiguracja, wdrożenia)

Wymagania:

  • Znajomość systemu operacyjnego Linux (min. poziom podstawowy; wiedza praktyczna)
  • Znajomość zagadnień dot. sieci komputerowych (min. podstawy TCP/IP, HTTP)
  • Znajomość systemu operacyjnego Windows
  • Znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Znajomość języka polskiego (biegle)
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Umiejętność pracy w warunkach stresu i pod presją czasu
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość relacyjnych baz danych oraz języka SQL
  • Znajomość systemu operacyjnego Linux na poziomie administracyjnym (np. CentOS)
  • Umiejętność programowania w jednym z języków skryptowych (preferowane bash/python), automatyzacji zadań, posługiwania się narzędziami do przetwarzania logów jak sed, grep, awk
  • Znajomość sprzętu komputerowego
  • Możliwość pracy w zaawansowanym i nowoczesnym stacku technologicznym
  • Dostęp do innowacyjnych technologii (AWS Cloud, DC/OS Mesos, Docker, Oracle RAC, Citrix NetScaler ADC)
  • Praca w młodym, zgranym zespole
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego, dalszej ścieżki kariery
  • Dostęp do platformy szkoleniowej online (LinuxAcademy, A Cloud Guru)
  • Karta MultiSport, cotygodniowa siatkówka
  • Prywatna opieka medyczna Medicover
  • Lekcje języka angielskiego
  • Biuro w atrakcyjnej lokalizacji, parking rowerowy z dodatkową infrastrukturą

Nasza specjalistyczna wiedza wdrażana jest w ponad 40 krajach znajdujących się na 5 kontynentach. Nasz zasięg jest międzynarodowy, a siłę dają mu kompetencje lokalnych zespołów doskonale zorientowanych w specyfice poszczególnych krajów, miejscowych zastosowaniach oraz kulturze, w której funkcjonują.

Dystrybucja, publikacja i monetyzacja usług cyfrowych, niezależnie od poziomu zaawansowania technologicznego kraju, w którym działamy, są kluczowe dla Digital Virgo. Wszystkie nasze rozwiązania są dostosowane do wymogów technicznych oraz kulturowych naszych klientów.

THINK GLOBAL - ACT LOCAL - BE DIGITAL

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy