Oferta pracy

Junior IT Operator

Digital Virgo Polska S.A.O firmie

  • Towarowa 28, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Digital Virgo Polska S.A.

Towarowa 28

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Linux

  • SQL

  • TCP/IP

  • HTTP

Mile widziane

  • Opsview

  • Nagios

  • Bash

  • Python

  • AWS

System operacyjny

O projekcie

Do zespołu Utrzymania Infrastruktury i Usług poszukujemy osób zainteresowanych rozwojem w branży IT, szybko przyswajających nową wiedzę i chcących poznać innowacyjne technologie. Poziom doświadczenia to Junior/Entry-level, nie wymagamy doświadczenia komercyjnego.

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie stanu systemów informatycznych firmy, nadzór nad Platformą Aplikacyjną w środowisku AWS Cloud

  • Reagowanie na awarie i zgłoszenia w Jira (I linia Helpline/Service Desk w trybie 24/7/365)

  • Wsparcie dla partnerów i użytkowników systemów informatycznych

  • Koordynacja działań naprawczych

  • Bieżąca administracja i konfiguracja usług oraz infrastruktury technicznej

  • Administrowanie usługami (konfiguracja, wdrożenia)

Nasze wymagania

  • Znajomość systemu operacyjnego Linux (min. poziom podstawowy; wiedza praktyczna)

  • Znajomość zagadnień dot. sieci komputerowych (min. podstawy TCP/IP, HTTP)

  • Znajomość systemu operacyjnego Windows

  • Znajomość języka angielskiego (min. B2)

  • Znajomość języka polskiego (biegle)

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • Umiejętność pracy w warunkach stresu i pod presją czasu

  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • Znajomość relacyjnych baz danych oraz języka SQL

  • Znajomość systemu operacyjnego Linux na poziomie administracyjnym (np. CentOS)

  • Umiejętność programowania w jednym z języków skryptowych (preferowane bash/python), automatyzacji zadań, posługiwania się narzędziami do przetwarzania logów jak sed, grep, awk

  • Znajomość sprzętu komputerowego

To oferujemy

  • Możliwość pracy w zaawansowanym i nowoczesnym stacku technologicznym

  • Dostęp do innowacyjnych technologii (AWS Cloud, DC/OS Mesos, Docker, Oracle RAC, Citrix NetScaler ADC)

  • Praca w młodym, zgranym zespole

  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego, dalszej ścieżki kariery

  • Dostęp do platformy szkoleniowej online (LinuxAcademy, A Cloud Guru)

  • Karta MultiSport

  • Prywatna opieka medyczna Medicover

  • Lekcje języka angielskiego

  • Biuro w atrakcyjnej lokalizacji, parking rowerowy z dodatkową infrastrukturą

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Nazywamy się Digital Virgo

Digital Virgo działa na rynku płatności i monetyzacji wykorzystując rozwiązania Direct Billing. Nasza Grupa zajmuje strategiczną pozycję w centrum ekosystemu złożonego z Operatorów, Sprzedawców (producentów kontentu, mediów, sprzedawców biletów) i Cyfrowych Platform Reklamowych (Google, Facebook …).

Nasza specjalistyczna wiedza wdrażana jest w ponad 40 krajach znajdujących się na 5 kontynentach. Nasz zasięg jest międzynarodowy, a siłę dają mu kompetencje lokalnych zespołów doskonale zorientowanych w specyfice poszczególnych krajów, miejscowych zastosowaniach oraz kulturze, w której funkcjonują.

Dystrybucja, publikacja i monetyzacja usług cyfrowych, niezależnie od poziomu zaawansowania technologicznego kraju, w którym działamy, są kluczowe dla Digital Virgo. Wszystkie nasze rozwiązania są dostosowane do wymogów technicznych oraz kulturowych naszych klientów.

THINK GLOBAL - ACT LOCAL - BE DIGITAL

+ 40 kraje korzystają z naszych rozwiązań

352 mln € przychodu (2020r.)

900 pracowników na całym świecie

Nasz zasięg jest międzynarodowy. Nasze kompetencje zapewniają lokalne zespoły. Nasze DNA to w 100% technologie cyfrowe.

Przewiń do profilu firmy