Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Junior IT Project Manager

  • Katowice, śląskie
  • Kierownik
  • 12.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ALDI Nord jest jedną z wiodących firm handlowych w Europie z siedzibą główną w Niemczech.
    Grupa ALDI Nord posiada w Polsce około 130 sklepów. Jest także reprezentowana w dziewięciu europejskich krajach.
    Miejsce pracy: Katowice
    Region: śląskie

    Profil kandydata:

    • Ukończone studia na kierunku Informatyka lub pokrewnym
    • Praktyczna znajomość administracji systemami Linux
    • Znajomość SQL
    • Znajomość zagadnień związanych z administracją sieci LAN/WAN
    • Znajomość zagadnień związanych z administracją Oracle DB
    • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu projektów IT
    • Zdolności komunikacyjne, umiejętność pracy w zespole
    • Uczciwość i zaangażowanie
    • Dobra znajomość języka niemieckiego zarówno w mowie jak i piśmie
    • Mile widziane doświadczenie w firmie o podobnym profilu działalności.

    Zakres obowiązków:

    • Wsparcie informatyczne w zakresie wdrażanych projektów IT
    • Monitorowanie i zarządzanie systemami IT spółki zarówno od strony sprzętowej jak i programowej
    • Odpowiedzialność za wdrażane projekty IT
    • Praca nad ciągłym rozwojem naszych systemów informatycznych
    • Wsparcie techniczne użytkowników w Centrali oraz w sieci ALDI ( głównie 2nd- 3rd- Level),
    • Testy i optymalizacja wdrażanego oprogramowania,
    • Prowadzenie szkoleń dla użytkowników z zakresu systemów IT
    • Opracowywanie rozwiązań i tworzenie specyfikacji technicznych

    Nasza oferta

    • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie handlowej z 100 letnimi tradycjami
    • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz gwarancja wzrostu zarobków
    • Pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna dla pracowników i ich rodzin oraz ubezpieczenie na życie)
    • Miejsce parkingowe obok budynku siedziby
    • Stabilność zatrudnienia i długofalowa perspektywa rozwoju
    • Przyjazna atmosfera pracy
    • Pogłębione szkolenie wprowadzające w różnych działach firmy.
    • Dynamikę pracy i różnorodność zadań
    Prosimy o aplikację za pomocą przycisku poniżej
    Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO) informuję, iż:
    1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ALDI sp. z o.o. z siedzibą w Chorzowie (adres: ul. Niedźwiedziniec 10, 41-506 Chorzów)
    2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych iodo@aldi.pl
    3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a RODO oraz Art. 221 Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.
    4. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres tej i przyszłych rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez okres 2 lat od zgłoszenia swojej kandydatury na pracownika. Po upływie wyżej wymienionych okresów dane zostaną usunięte.
    5. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.
    6. Posiada Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
    7. Ubieganie się o zatrudnienie u administratora przez Panią/Pana jest całkowicie dobrowolne. Stąd podanie powyższych danych osobowych jest również dobrowolne. Niepodanie jednak tych danych będzie skutkowało tym, że niemożliwe będzie przeprowadzenie w stosunku do Pani/Pana postępowania rekrutacyjnego i ewentualne zatrudnienie.
    8. Z uwagi na to, że administrator korzysta z usług innych dostawców, np. w zakresie infrastruktury i systemów IT, Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane poza teren Unii Europejskiej. Administrator zapewnia, że w takim przypadku przekazywanie danych odbywać się będzie w oparciu o stosowną umowę pomiędzy administratorem a tym podmiotem, zawierającą standardowe klauzule ochrony danych przyjęte przez Komisję Europejską*.
    9. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach określonych w regulaminie rekrutacji, konsekwencją takiego przetwarzania będzie kontakt tylko z wybranymi kandydatami.