Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior IT Project Manager

Custommerce Sp. z o.o.

umowa o pracę, umowa zlecenie
4 0006 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
5 0007 000 netto (+ VAT) / mies.
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Stanisława Wyspiańskiego 16

Grunwald

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie projektami IT z obszaru e-commerce, głównie dot. tworzenia kart produktowych typu Rich Content

  • Stały kontakt i współpraca z klientem

  • Komunikacja na linii klient-zespół

  • Koordynacja pracy zespołu projektowego

  • Zbieranie i precyzowanie wymagań

  • Planowanie, monitorowanie i raportowanie postępów prac

  • Kontrolowanie budżetu projektu

Nasze wymagania

  • Podstawowa wiedza w zakresie zarządzania projektami IT

  • Umiejętność planowania i zarządzania czasem

  • Rozwinięte zdolności komunikacyjne, organizacyjne oraz interpersonalne

  • Samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji

  • Wysoka kultura osobista

  • Punktualność i dokładność

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

  • Mile widziana znajomość metodologii Agile, Kanban

  • Mile widziana znajomość podstaw HTML, CSS

To oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Mądrą ścieżkę kariery

  • Budżet szkoleniowy

  • Kontrakt B2B lub umowę o pracę

  • Możliwość pracy hybrydowej/zdalnej

  • Biuro w centrum Poznania

  • Wyjścia integracyjne

  • Elastyczne godziny pracy

  • Dofinansowanie do karty MultiSport

  • Super-zespół ludzi takich jak Ty!

O nas

Jesteśmy Custommerce, #1 RICH CONTENT HOUSE W POLSCE.

Ale... co się za tym kryje?

Pracujemy z topowymi markami ze swoich kategorii produktowych. Wśród naszych klientów znajdują się m.in. Nivea, Remington, Legrand czy Dr Irena Eris. To właśnie dla nich (i z nimi) będziesz pracował/a na co dzień.

Co dla nich robimy?

Przygotowujemy rich content ‑ karty produktów, które pojawiają się na podstronach produktowych w sklepach online. Karty te są atrakcyjne wizualnie, bogate w elementy interaktywne i zoptymalizowane do wyświetlania na różnych urządzeniach.