Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior IT Projekt Manager

SYNERGIO S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie i koordynowanie projektów

  • Przygotowywanie danych statystycznych oraz prezentacji związanych z realizowanymi projektami wraz z koordynacją administracyjną

  • Wsparcie zarządu w optymalizacji procesów oraz poprawie działania organizacji

  • Zgłaszanie zapotrzebowania i zamówienia sprzętu IT

  • Aktualizacja systemów IT i ich bieżąca konfiguracja

  • Opracowanie działań naprawczych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne, informatyczne

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Biegła znajomość pakietu MS Office

  • Doświadczenie w pracy w CRM

  • Doświadczenie w pisaniu zapytań do baz danych

  • Znajomość systemów zarzadzania kontentem takich jak Word Press/Joomla - będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość CSS/HTM/Java Script/PHP - będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość programów graficznych takich jak Photo Shop/Crentor - będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się Spółce z wieloletnim doświadczeniem

  • Prace w uczciwej, pro-ekologicznej instytucji

  • Mnóstwo wyzwań i ambitnych projektów

  • "Niekorporacyjną" przyjazną atmosferę

  • Komputer i telefon służbowy

  • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego

O nas

Synergio S.A. to nie tylko najwyższa jakość dostarczanych usług, rozwiązań oraz produktów w zakresie energii do domów i przedsiębiorstw na rynku polskim, ale przede wszystkim ludzie. Przez lata zbudowaliśmy profesjonalny zespół ekspertów, doradców i specjalistów, którzy nieustannie pracują nad wyjątkową relacją z naszymi Klientami.

Stawiamy na jakość i kompetencje, a potwierdzają to najwyższe oceny i polecenia od naszych Klientów na profilach Oferteo lub Google.

Z szacunkiem podchodzimy nie tylko do Pracownika, Klienta ale i do Matki Natury poprzez konkretne, realne działania.