Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior IT Recruiter

Link Group Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

Nasi konsultanci codziennie wspierają ponad 100 Klientów w Polsce oraz zagranicą kompletując zaawansowane zespoły programistyczne. Naszą główną dziedziną jest wynajem kompetencji IT, a nasi specjaliści realizują projekty w Polsce, Europie, Azji i USA.

Opis stanowiska:

  • Nawiązywanie oraz budowanie relacji z kandydatami z obszaru nowych technologii
  • Rekrutacja kandydatów w obszarze stanowisk technologicznych
  • Analiza informacji rynkowych w sektorze spółek IT
  • Współpraca z działem sprzedaży przy budowaniu zespołów w projektach informatycznych
  • Aktywne wsparcie konsultantów przy procesach rekrutacji zespołów informatycznych
  • Pozyskiwanie kandydatów w oparciu o zaawansowane narzędzia rekrutacyjne

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów
  • Min. roczne doświadczenie na stanowiskach dotyczących aktywnej sprzedaży
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, oraz interpersonalne
  • Nastawienie na osiąganie ambitnych celów
  • Zainteresowanie branżą nowych technologii, oraz nowinkami technologicznymi
  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Rozwinięte umiejętności analityczne, oraz dociekliwość
  • Ambicja zawodowa, oraz chęć doskonalenia swoich umiejętności

Mile widziane:

  • Doświadczenie w branży rekrutacyjnej jako Rekruter 180/360 lub Account Manager
  • Wiedza z zakresu dostępnych rozwiązań technologicznych w branży
  • Znajomość branży IT (kandydaci i klienci)

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system premiowy zbudowany na przejrzystych zasadach
  • Jasny plan kariery oraz stabilna ścieżka rozwoju
  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon komórkowy
  • Dostęp do szeregu szkoleń z zakresu sprzedaży, rekrutacji oraz branży technologicznej
  • Pracę w młodym, zgranym zespole
  • Możliwość pracy zdalnej po okresie wdrożenia
Nadal niezdecydowana(y)?

Zaaplikuj. Wszystkiego dowiesz się na rozmowie!

Ogłoszenie archiwalne