Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior IT Recruiter - staż

Acxiom Global Service Center Polska sp. z o. o

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie, umowa o staż / praktyki
  • część etatu
  • praktykant / stażysta
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

aleja Grunwaldzka 472b

Oliwa

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie i publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych na różne stanowiska IT (programiści, testerzy, analitycy itp.)

  • Podstawowa selekcja CV i dzielenie ich między odpowiednich Hiring Managerów

  • Docieranie do kandydatów pasywnych

  • Przeprowadzanie wstępnych rozmów rekrutacyjnych i zbieranie podstawowych informacji od kandydatów, również w języku angielskim

  • Umawianie rozmów technicznych

  • Dbanie o pozytywne doświadczenia kandydatów: informowanie o aktualnym statusie ich aplikacji, zapewnianie informacji zwrotnej

  • Wsparcie zespołu HR w bieżących działaniach

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjność w wymiarze 20 godzin tygodniowo

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (minimum poziom B2)

  • Doskonałe umiejętności interpersonalne: pozytywne podejście do ludzi, łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji

  • Umiejętność wyznaczania priorytetów i pracy pod presją czasu

  • Skrupulatność i dbałość o szczegóły

Mile widziane

  • Znajomość języka niemieckiego w dobrym stopniu (B2)

To oferujemy

Chcemy dać Ci możliwość stawiania pierwszych kroków w świecie rekrutacji IT w przyjaznym środowisku, przy międzynarodowych projektach i ze wsparciem doświadczonych koleżanek i kolegów. Jeśli jesteś osobą pomysłową, nie boisz się nowych wyzwań i szybko się uczysz - czekamy właśnie na Ciebie :)

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

Etapy rekrutacji
1

HR phone screen

2

Technical Interview with TL and the team (Zoom)

3

Decision

Acxiom is a recognized global leader in marketing services and technology. Company was founded in 1969, headquartered in the United States with offices in Europe, Australia, New Zealand and China. Our data and technology have transformed marketing – giving our clients the power to successfully manage audiences, personalize customer experiences and create profitable customer relationships. We deliver campaigns to 127 countries in more than two dozen different languages.

Przewiń do profilu firmy