Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Algoteque Services Sp. z o.o. z siedzibą w: ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [[email protected]].
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior IT Recruiter

ALGOTEQUE SERVICES sp. z o.o.

umowa o pracę
4 5006 500 brutto / mies.
kontrakt B2B
4 5006 500 netto (+ VAT) / mies.

Aleja Księcia Józefa Poniatowskiego 1

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja projektów rekrutacyjnych na stanowiska IT

  • Prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami

  • Wyszukiwanie kandydatów w wewnętrznej bazie oraz odświeżanie kontaktu

  • Pozyskiwanie nowych kandydatów metodą direct search

  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z kandydatami

  • Dbanie o Candidate Journey

  • Udział w różnych działaniach employer branding

Nasze wymagania

  • Szukamy osoby dynamicznej, profesjonalnej oraz z dużym potencjałem

  • Wykształcenie wyższe

  • Minimum 6-miesięczne doświadczenie zawodowe (idealnie w rekrutacji)

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Bardzo wysokie umiejętności komunikacyjne

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (minimum na poziomie B2)

  • Mile widziane doświadczenie w obszarze rekrutacji w sektorze IT

To oferujemy

  • Umowę o pracę lub B2B

  • Atrakcyjny system bonusowy

  • Pozapłacowe benefity

  • Nowoczesne narzędzia pracy

  • Możliwość 100% pracy zdalnej lub hybrydowej

  • Długoterminową współpracę

  • Doświadczenie zespołu: best practices, coaching

O nas

ALGOTEQUE jest dynamicznie rozwijającą się firmą IT na rynku Polskim i międzynarodowym.

Od ponad 10 lat świadczymy usługi programistyczne i konsultingowe dla wiodących klientów z rynku finansowego, telekomunikacyjnego, medycznego, przemysłowego oraz usługowego.

Więcej o firmie: www.algoteque.com