Oferta pracy

Junior IT Recruiter

ASTEK Polska

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa

Mokotowska 1

Śródmieście

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • MS Office

Mile widziane

  • Teams

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja projektów rekrutacyjnych na stanowiska IT

  • Prowadzenie zdalnych rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami

  • Pozyskiwanie kandydatów metodą Direct Search (LinkedIn Recruiter)

  • Weryfikacja i selekcja aplikacji kandydatów zgodnych z poszukiwanym profilem

  • Zamieszczanie ogłoszeń

  • Budowanie pozytywnych relacji z Kandydatami i pracownikami ASTEK Polska

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu rekrutacji z branży IT

  • Doświadczenie w pozyskiwaniu kandydatów metodą Direct Search

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i piśmie

  • Umiejętność pracy w zespole (doświadczenie współpracy w zespołach zdalnych mile widziane)

  • Umiejętność pracy w trybie wielozadaniowym

To oferujemy

  • Atrakcyjny i przejrzysty system wynagrodzeń

  • Stabilne zatrudnienie

  • Szkolenia z obszarów IT oraz sourcingu

  • Rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku

  • Benefity pozapłacowe (m.in.: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, prywatne ubezpieczenia grupowe, system kafeteryjny)

  • Dogodną lokalizację biur dla osób które chcą z nich korzystać

  • Wysokie standardy pracy, w tym pełne bezpieczeństwo pracy zdalnej w czasie COVID-19

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne