Ta oferta pracy jest nieaktualna od 158 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Junior IT Recruiter

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 09.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Gemius jest polską firmą badawczo-technologiczną założoną w 1999 roku. Naszą misją jest dostarczanie rzetelnej wiedzy na temat rynku internetowego, a także doradztwo wspierające podejmowanie kluczowych decyzji działalności prowadzonej w internecie.

    Nasza kilkuletnia działalność pozwoliła nam osiągnąć pozycję lidera w Polsce, a także odnieść międzynarodowy sukces. Aktualnie jesteśmy obecni na ponad 30 rynkach, a nasze rozwiązania są standardem na większości z nich m.in.: w Portugalii, w Czechach, na Słowacji i Węgrzech. Nasza wiedza, wieloletnie i międzynarodowe doświadczenie, a także nasza pasja pozwala nam z sukcesem konkurować z największymi na świecie firmami z branży internetowej.

    Poznaj nas bliżej zaglądając na naszą stronę Gemius.pl oraz Facebook.

    Dlaczego warto z nami współpracować?

    Gemius jest międzynarodową firmą badawczo-technologiczną założoną w 1999 roku. Jesteśmy na rynku już dwadzieścia lat i nasz cel pozostaje bez zmian: dostarczanie rzetelnej wiedzy na temat rynku internetowego, tak aby nasi Klienci mogli podejmować najlepsze biznesowe decyzje. Informacje, które dostarczamy to m.in. dane socjogeograficzne internautów na wybranych rynkach. Są to również dane analityczne o liczbie odwiedzin na konkretnych witrynach oraz dane o ilości reklam publikowanych w internecie.

    Rozwijamy nasze produkty poprzez dedykowane zespoły IT pracujące w metodyce Agile. Efekty naszej pracy możesz zbaczyć m.in. na: Hot Gemius AdReal czy Ranking.pl.

    Zakres obowiązków:

    Jako Junior IT Recruiter dołączysz do zespołu HR, zajmującego się rekrutacją i rozwojem Pracowników. Ze swoich zadań będziesz raportować matrycowo do struktur HR i IT.

    W ramach swoich zadań będziesz:

    1) Prowadzić projekty rekrutacyjne dla całego pionu IT, a wiąże się z tym:

    • zamieszczanie ogłoszeń, współpraca z agencjami i biurami pracy, udział w targach pracy i konferencjach,
    • bezpośrednie docieranie do kandydatów z zastosowaniem różnych metod rekrutacji,
    • kontakt z managerami rekrutującymi w celu doprecyzowywania potrzeb, zbierania wymagań i przygotowywania ogłoszeń,
    • kompletowanie dokumentacji, umawianie spotkań i przeprowadzanie wstępnych rozmów kwalifikacyjnych,
    • sporządzanie raportów i zestawień w zakresie rekrutacji i selekcji,
    • podejmowaniem wybranych decyzji rekrutacyjnych.

    2) Uczestniczyć w wewnętrznych projektach i działaniach employer branding.

    Nasze wymagania:

    • minimum 6 miesięcy doświadczenia w rekrutacji deweloperów,
    • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację,
    • znajomość narzędzi i technik rekrutacyjnych (w tym direct search),
    • wysokie umiejętności interpersonalne: komunikatywność i otwartość,
    • nastawienie na niestandardowe rozwiązania w obszarze HR.

    Dodatkowe umiejętności:

    • doświadczenie w pozarekrutacyjnych działaniach HR.

    Proces rekrutacji

    Rekrutacja na stanowisko rozpoczyna się od analizy nadesłanej aplikacji, której wyniki są podstawą zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną z osobą z zespołu HR. Na ostatnim etapie rekrutacji zaprosimy Cię na spotkanie z Twoim przyszłym przełożonym (Head of People Operations) oraz z Dyrektorem IT.

    Jak złożyć dokumenty?

    Jeżeli posiadasz większość cech poszukiwanego przez nas kandydata i chcesz wziąć udział w rozwoju naszej firmy, prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje. Wszystkim kandydatom zapewniamy dyskrecję.