Oferta pracy

Junior IT Recruiter

BPX S.A.

BPX S.A.

Powstańców Śląskich 28

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie rekrutacji end-to-end,

  • Budowanie długoterminowych relacji z kandydatami,

  • Zarządzanie bazą kandydatów,

  • Pozyskiwanie kandydatów metodą direct search,

  • Dbanie o odpowiednie pozycjonowanie ofert pracy na LinkedIn, wybranych job boardach i w social media,

  • Wspieranie Hiring Managerów w procesie selekcji kandydatów.

Nasze wymagania

  • 1 rok doświadczenia zawodowego związanego z kontaktem z klientem,

  • Mile widziana znajomość branży IT i podstawowych zagadnień technologicznych,

  • Biegła znajomość języka angielskiego i polskiego (min. B2) - warunek konieczny, w codziennej pracy towarzyszy nam język angielski,

  • Umiejętność pracy w zespole i nastawienie na realizację wspólnych celów,

  • Ambicja, głód wiedzy i chęć nieustannego doskonalenia własnych umiejętności.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji oraz osiąganych wyników,

  • Przyjazny zespół zbudowany z nieprzypadkowych osób, które nie zapomną o Twoich urodzinach, ślubie, narodzinach dziecka,

  • Regularne wyjazdy integracyjne i imprezy firmowe – bo lubimy się na tyle, że cieszy nas wspólne spędzanie czasu wolnego,

  • Służbowy laptop, telefon i wszelkie inne narzędzia niezbędne do wykonania obowiązków,

  • Ubezpieczenie grupowe / MultiSport / prywatną opiekę medyczną,

  • Możliwość pracy zdalnej – aktualnie pracujemy w modelu hybrydowym,

  • Elastyczny czas pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

BPX S.A.

Szukamy Rekruterki lub Rekrutera która/y będzie odpowiedzialna/y za rekrutację nowych pracowników BPX. Twoim głównym zadaniem będzie prowadzenie rekrutacji end-to-end, począwszy od sourcingu kandydatów, aż po złożenie oferty. W tej roli staniesz się prawdziwym partnerem/ką dla Hiring Managerów, wspierając ich swoją wiedzą i umiejętnościami.

Przewiń do profilu firmy