Logo Pracuj.pl

Junior IT Recruitment Consultant

Link Group Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Nawiązywanie oraz budowanie relacji z kandydatami z obszaru nowych technologii
  • Rekrutacja kandydatów w obszarze stanowisk technologicznych
  • Analiza informacji rynkowych w sektorze spółek IT
  • Współpraca z działem sprzedaży przy budowaniu zespołów w projektach informatycznych
  • Aktywne wsparcie konsultantów przy procesach rekrutacji zespołów informatycznych
  • Pozyskiwanie kandydatów w oparciu o zaawansowane narzędzia rekrutacyjne
  • Ocena oraz weryfikacja umiejętności kandydatów
  • Współpraca z klientami z Polski oraz zagranicy

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów
  • Min. roczne doświadczenie na stanowiskach dotyczących aktywnej sprzedaży
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, oraz interpersonalne
  • Nastawienie na osiąganie ambitnych celów
  • Zainteresowanie branżą nowych technologii, oraz nowinkami technologicznymi
  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Rozwinięte umiejętności analityczne, oraz dociekliwość
  • Ambicja zawodowa, oraz chęć doskonalenia swoich umiejętności

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży rekrutacyjnej jako Rekruter 180/360 lub Account Manager
  • Wiedza z zakresu dostępnych rozwiązań technologicznych w branży
  • Znajomość branży IT (kandydaci i klienci)

Pracodawca oferuje

  • Atrakcyjny system premiowy zbudowany na przejrzystych zasadach
  • Jasny plan kariery oraz stabilna ścieżka rozwoju
  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon komórkowy
  • Dostęp do szeregu szkoleń z zakresu sprzedaży, rekrutacji oraz branży technologicznej
  • Pracę w młodym, zgranym zespole
  • Możliwość pracy zdalnej po okresie wdrożenia
  • Możliwość pracy hybrydowej w naszych biurach w Warszawie, Krakowie i Gdyni

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • lekcje angielskiego
  • program kafeteryjny

Link Group Sp. z o.o.

Celem Link Group jest pomoc klientom i kandydatom w wykorzystaniu ich pełnego potencjału. Pasjonują nas nie tylko nowe technologie, ale przede wszystkim współpraca z ludźmi. Potwierdza to zaangażowanie naszego zespołu w tworzeniu rozwiązań, które wykorzystują potencjał naszych specjalistów i klientów.

Naszymi klientami są międzynarodowe korporacje oraz start-upy. Jako Konsultant będziesz miał okazję współpracować z rozwiniętym portfolio firm, oraz poszerzać network wśród specjalistów z obszaru nowych technologii. W codziennej pracy otrzymasz szkolenia, oraz wsparcie ze strony członków doświadczonego zespołu.

Poszukujemy osób, które świadomie chcą kierować własną karierą, ceniących samodzielność i niezależność oraz podejmujących ambitne wyzwania. Dołącz do nas!

Junior IT Recruitment Consultant, Kraków